יצרנית העזרים Razer לא מעוניינת להפקיר את שוק האביזרים לחסדי מיקרוסופט בלבד והחברה הכריזה על ה-Wildcat Gaming Controller, בקר שליטה מקצועי משלה הניתן להתאמה אישית והמיועד לקונסולת ה-Xbox One.

ביוני השנה קיימה מיקרוסופט מסיבת עיתונאים ב-E3, תערוכת האלקטרוניקה הבידורית, במסגרת מסיבת העיתונאים החברה מרדמונד הכריזה על בקר ה-Elite ל-Xbox One הניתן להתאמה אישית במחיר של 150 דולר. עתה בכנס PAX הכריזה Razer על בקר מקצועי משלה הניתן להתאמה אישית,  בעל צורה דומה לזה של בקר ה-Xbox One המקורי אך זה כולל מספר שיפורים שהגיעו ממשוב של שחקני העלית וה-eSport: ארבעה כפתורים חדשים הניתנים להתאמה אישית – זוג כפתורי כתף נוסף, זוג הדקים העשויים אלומיניום הניתנים להרכבה בחלקו התחתון של הבקר, אפשרות להתאים את גובה הלחיצה של ההדקים, ארבעה כפתורי שליטה על האודיו וכניסת 3.5 מ"מ. בחברה מציינים כי אחת האפשרויות החשובות היא שמירה על משקל נמוך ואכן ה-Wildcat שוקל 250 גרם, בהשוואה למשקל של בקר ה-Elite של מיקרוסופט העומד על 348-363 גרם.

גוף הבקר בצבע שחור סטנדרטי אך החברה כלל חיפוי גומי ללחצנים האנלוגיים וכיסוי גומי המקנה אחיזה טובה יותר בצבע הירוק הזרחני המזוהה עם החברה. בניגוד לבקר של מיקרוסופט, מדובר בבקר בעל חיבור חוטי ובאתר החברה לא מצויין כי הבקר מתאים לעבודה גם עם המחשב האישי.

קרא עוד:  כך Assassin's Creed יוכל לסייע בשיחזור נוטרדאם

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.