"רמי לוי תקשורת", ראשונת מפעילות הסלולר הוירטואליות, מציעה ללקוחות חדשים חבילה ללא הגבלה בעלות חודשית של 47.90 ש"ח. חבילת המבצע, שהוצעה החל מאתמול (א'), כוללת שיחות והודעות ללא הגבלה וגלישה בנפח של ג'יגה בייט אחד. בגלישה מעל נפח זה תואט מהירות הגלישה בצורה משמעותית. המבצע תקף לארבעה החודשים הראשונים של המנוי ולאחר מכן יתעדכן מחיר החבילה לעלות חודשית של 89 ש"ח.

אם גלישה באינטרנט הסלולרי היא לא הצד החזק שלכם ואינכם מעוניינים להתמודד עם הפתעות במחיר לאחר ארבעה חודשים, מציעה החברה חבילה נוספת במחיר התחלתי זהה. עבור תעריף חודשי קבוע של 47.90 ש"ח, תהיו זכאים ל-200 דקות שיחה ו-200 הודעות טקסט. לאלה יתווספו 500 מגה בייט לגלישה באינטרנט.

בתוספת תשלום חד פעמית בסך 49 ש"ח עבור כרטיס הסים, יוכלו לקוחות חדשים להירשם לשירותי החברה. ההצטרפות פתוחה לקהל הן באמצעות אתר האינטרנט, המוקד הטלפוני, סניפי הרשת והמשווקים המורשים.

נראה שהתחרות ההולכת וגדלה בענף הסלולר, מאיצה במפעילות הסלולריות לגייס כמה שיותר לקוחות. אך תכנית תעריפים יחסית וותיקה ב – YouPhone מציעה עבור ארבעה חודשים ראשונים מחיר חודשי של 39 ש"ח, לאחר מכן יעלה המחיר ויעמוד על 79 ש"ח תמורת דקות והודעות ללא הגבלה וג'יגה בייט אחד לגלישה.

חברת 012Mobile, מפעילת הבת של פרטנר תקשורת, מציעה מחיר משתלם עבור תקופת התנסות ארוכה יותר: בעלות חודשית של 49 ש"ח יהנה הלקוח משיחות והודעות ללא הגבלה, מג'יגה בייט אחד לגלישה ולאחר חצי שנה יתעדכן המחיר ל- 85 שקלים חדשים בתשלום חודשי.

קרא עוד:  וואווי תשיק את Honor 9X גם כ-Pro עם שלוש מצלמות מאחור

כנראה וכך קיווה שר התקשורת הקודם, משה כחלון, שתיראה רפורמת הסלולר בישראל. עם שוק חופשי הכולל 5 מפעילות עצמאיות ועוד מספר מפעילות וירטואליות, נראה כי לתחרות בין החברות עוד מחכה עתיד משמעותי וכי כל אחת עושה מאמצים רבים בכדי שהלקוח יהיה מרוצה.