במאי המשחק Rainbow Six Siege, לירוי אתנאסוף (Leroy Athanassoff) חשף כי כותר היריות הטקטי של יוביסופט (Ubisoft) יהיה זמין על קונסולות הדור הבא – PlayStation 5 ו-Xbox Series X – בתקופת ההשקה שלהן או לפחות בסמוך לתקופה זו.

כרגע לא ברור האם מדובר בגרסה חדשה של המשחק שתכלול שיפורים גרפיים שינצלו את החומרה המשופרת של קונסולות הדור הבא או שמא מדובר באותה גרסה שקיימת היום, שכן בסוני (Sony) ומיקרוסופט (Microsoft) כבר אישרו כי הקונסולות הללו יתמכו בתאימות לאחור.

כך מצטרף Rainbow Six Siege לרשימת המשחקים שיהיו זמינים עם ההשקה של הקונסולות החדשות בעונת החגים של 2020. עוד נאמר כי בחברה עובדים בצמוד ליצרניות כדי לאפשר משחק משותף בין שחקנים ללא תלות בפלטפורמה (Cross Play) כך ששחקני ה-PlayStation 4 ו-5 יוכלו לשחק ביחד וכנגד בעלי Xbox One ו-Xbox Series X. מאגר השחקנים לא יכלול את שחקני המחשב האישי שכן לאלה ישנו יתרון בזכות השימוש בעכבר ומקלדת.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.