חברת טופ אודיו, היבואנית והנציגה הרשמית של מותגים בתחום האודיו וידאו, משיקה בישראל פתרון ייחודי של חברת Rainbow Fish  לתמיכה בחיבורי HDMI למרחק רב. מדובר בפריצת דרך של חברת Rainbow Fish Fiber optic, ממציאת הסיבים האופטיים עבור HDMI, לתמיכה בחיבורי HDMI עד למרחק של 300 מטר בין מקורות ה-HD למסך.

"אחת הבעיות הנפוצות ביותר בחיבור מכשירים באמצעות כבל HDMI הינו המרחק בין המכשירים עצמם. הכבלים בהם משתמשים היום מוגבלים באיכותם לאורך של עד כ- 5 מטרים," אומר יוסי גול, מנכ"ל טופ אודיו, משווקתRainbow fish  בישראל. "עד כה נעשה שימוש במתאמים ומגברים שונים הדורשים חיבור חשמלי, אך מכשירים אלה מסורבלים ויעילותם מוגבלת."

לדבריו, "הפיתרון המוצע באמצעות Rainbow Fish Fiber-optic HDMI מהווה כיום את הבחירה הטובה ביותר עבור חיבור HDMI למרחקים של עד 300 מטר. טלוויזיות תלת מימד, קולנוע ביתי בלו-ריי, טאבלטים ומשחקי וידאו יעבדו מצוין עם Rainbow Fish.

כבלי ה- HDMI של Rainbow Fish הינם מוצר ייחודי וראשון מסוגו המשלב שני טכנולוגיות: סיבים אופטיים ו-HDMI. ההשקעה הרבה במחקר ופיתוח להעברה אופטית של מפרט HDMI מלא באמצעות מערך סיב אופטי רב אופן (multi-mode), מאפשר לכבל ה- Rainbow fish fiber optic HDMI לפתור את כל הבעיות הנפוצות של מרחק בינוני עד ארוך לחיבורי HDMI. הכבל מתגבר על האורך המסורבל של כבלי HDMI העשויים נחושת, ועל האופי המסובך וצריכת הזמן של cat5 ומערכות balon קואקסיאליות.

ה- Rainbow fish fiber optic HDMI תומך באופן מלא ב- HDMI High Speed וטלוויזיות תלת מימד עד רוחב פס של 16Gbps. הסיב האופטי החלק והמבריק, המקשר את מכלול חיבורי ה-HDMI לשליחה ולקבלה, מיועד גם להתקנה בתוך הקיר והקוטר הצר שלו מקל על הסתרתו כאשר הכבל מושחל בצנרת בתוך הקיר. ניתן לגלגל את ה- Rainbow fish filber optic HDMI כדי לשמור על עודף הכבל מסודר בתוך הבית. בנוסף, נוח למקם אותו בתיק או בתרמיל עבור נסיעה לפרזנטציות עסקיות עם מחשב, טאבלט או מקרן.

עוד מוסיף יוסי גול כי "הכבל הייחודי מסמן את סוף עידן כבלי ה-HDMI הכבדים והמגושמים, כך לדוגמא בבתי מלון זהו פיתרון חיבור HDMI המאפשר צפייה בתוכן אישי בטלוויזיה שבחדר. הפיתרון של Rainbow fish מציע למתקינים, קמעונאים ואדריכלים, את הדרך הטובה ביותר לעשות עסקים בשוק קישוריות ה-HDMI המבלבל. מדובר בכבל יפה ו"רזה" המאפשר חיבור פשוט עם תוצאות נהדרות".

מחיר כבל ה- HDMI של Rainbow Fish: החל מ- 1090 ₪ לכבל באורך 6 מטר.

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.