יצרנית המכשירים הסינית Oppo הכריזה על גרסה נוספת למכשיר הדגל שלה – R7 Plus. הגרסה החדשה, שמרחיבה את זיכרון העבודה ואת נפח האחסון, כבר זמינה להזמנה מוקדמת באתר האינטרנט הסיני של החברה. מחירו של המכשיר יחל ב-465 דולרים.

בעוד שגרסת המכשיר הקודמת של ה-R7 Plus הוצעה בזיכרון עבודה (RAM) של 3 ג'יגה-בייט ו-32 ג'יגה-בייט נפח אחסון, מציעה עכשיו Oppo מכשיר עם זיכרון RAM של 4 ג'יגה-בייט ו-64 ג'יגה-בייט נפח אחסון. בכך מיישרת החברה קו עם מפרטים טכניים של מכשירי דגל רבים המגיעים בזיכרון עבודה ונפח אחסון גבוהים יותר.

שאר המפרט הטכני זהה למפרט של הגרסה הקודמת של המכשיר, גרסה שהושקה עוד בחודש מאי השנה. בתוך הגוף המטאלי והמשולב זכוכית ישנה מערכת על-שבב מסדרת Snapdragon 615 והסוללה מספקת 4,100mAh. תצוגת ה-AMOLED בגודל של 6 אינצ'ים וברזולוציה של 1920X1080 פיקסלים. המצלמה האחורית ברזולוציה של 13 מגה-פיקסל והקדמית 8 מגה פיקסלים.

בעוד שמחירה של הגרסה הסינית יעמוד על 465 דולרים (כ-1,796 ש"ח), זה של הגרסה הבין-לאומית יעמוד על 515 דולרים (כ-1,990 ש"ח). כאמור, בינתיים ניתן להזמין את המכשיר בהזמנה מוקדמת באתר הסיני של החברה.

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.