קבוצת ח.י., משווקת QUE בישראל, משיקה מצלמת דרך חדשה לרכב ותציג את ה- Black Box mini. המצלמה משמשת לתיעוד הנסיעה בתוך ומחוץ לרכב ומהווה מעין "קופסא שחורה" לרכב. הצילום נשמר על כרטיס הזיכרון עם תאריך ושעת הצילום ובסיום ההקלטה ניתן לצפות בו מכל מחשב. ניתן לשמור את החומר המצולם באופן ידני או אוטומטי. באמצעות חיישנים מובנים axis G- sensor 3, נמנעת מחיקת החומר במקרה של תאונה.

המצלמה, בעלת מסך בגודל 1.5 אינץ' ברזולוציית צילום של 1920X1080 FULL HD פיקסלים עם אפשרות סיבוב של 360 מעלות. משקלה עומד על 59 גרם ורוחבה 23 מ"מ בלבד. גודלה מאפשר לה להיות כמעט בלתי מורגשת וניתן אף להתקין אותה מאחורי המראה מבלי שיראו שהיא קיימת. למצלמה זווית צילום רחבה של 140 מעלות, בעלת יכולת זיהוי תנועה, והיא מקליטה באופן מחזורי ובטמפרטורות של 10 מעלות ועד 60 מעלות צלזיוס. כמו כן, למצלמה יש כרטיס זיכרון מובנה של 512 מגה בייט, והיא תומכת בכרטיס זיכרון מיקרו SD בנפח של עד 32GB. המצלמה מכילה סוללת ליתיום מובנית של 180mAh ויציאת וידיאו מיני HDMI.

אור ענבר, מנהל מותג QUE בקבוצת ח.י, אמר כי, "לפני כשלוש שנים קבוצת ח.י. הובילה את שוק מכשירי הניווט עם מכשיר הניווט של QUE ותפסה את המקום הראשון בשוק זה. בימים אלו ח.י. משיקה מכשיר נוסף לרכב, מצלמת דרך לרכב, שמצלמת את נסיעת הנהג ועשויה לסייע לנהג גם בתביעות מול חברות הביטוח במקרים של תאונות דרכים. תחום מצלמות הרכב הינו תחום מתפתח אשר נמצא במגמת עלייה מתמדת. הקטגוריה הזו נכנסה לאחרונה בצורה משמעותית גם בישראל ואני סבור שגם בקטגוריה חדשה זו, מצלמת הרכב של QUEמהווה תחרות אמיתית למצלמות דרך אחרות המשווקות כיום בישראל, ומפגינה יכולות ביצוע מתקדמות ביותר, איכות צילום גבוהה ומחיר אטרקטיבי במיוחד."

קרא עוד:  סוני הכריזה על Xperia L4 לשוק הביניים ולמטה מכך

ה-mini BlackBox מתאימה לכל סוגי הרכבים; פרטיים, מסחריים, אוטובוסים ומוניות. מחיר צרכן מומלץ- 599 ₪ כולל מע"מ ניתן להשיג ברשתות השיווק , בחנויות מורשות ובאתרי סחר.

*הודעה לעיתונות- פורסמה כלשונה;

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.