הקינוח הבא של גוגל בדרך, והוא קרוב יותר ממה שנדמה. על פי מפת הדרכים (Roadmap) של יצרנית השבבים Qualcomm אשר דלפה לרשת, הגרסה הבאה של מערכת האנדרואיד המכונה “Key Lime Pie” או “K-relese” תגיע באביב הקרוב – חודשים מאי-יוני השנה.

המסמך דלף לרשת האינטרנט, ואנשי Qualcomm היו עסוקים ביממה האחרונה כדי לאתר ולהוריד את המידע מהבלוגים השונים בטענה של זכויות יוצרים, מה שמרמז לנו אולי על נכונות הדברים. בין האתרים שפרסמו את המסמך הם גם Phone Arena ו-Android Police, אולם הם נדרשו להוריד את הכתבה ועל כן נותרנו רק עם השמועות.

המידע שדלף לרשת בנוגע לגרסת הפאי לימון מסתדרת לנו מאוד עם מועד הכרזתה, כשהערכות הקודמות דיברו על כך שגוגל תציג את המערכת בכנס Google I/O אשר תיערך בחודש מאי הקרוב. כך גם היה עם גרסת ה-Jelly Bean בשנה שעברה ואנו מניחים שכך יהיה גם עם גרסה זו השנה.

יחד עם הפאי לימון אנו גם צפויים לראות מכשיר מעניין לא פחות – X-Phone שעליו שמענו לראשונה בחודש שעבר, והוא זה שיריץ לראשונה את מערכת האנדרואיד בגרסה 5.0, כאשר המידע עליו מתמקד בעיקר בכך שמדובר במכשיר ממותג גוגל שיסמל את כניסת החברה לתחום החומרה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.