היצרנית הסינית Meizu, שרבים רואים במכשיריה חיקוי לאייפון היא אחת הפופולריות בסין, עם דגם ה-M9 (בתמונה) שזכה להצלחה רבה, ממשיכה החברה לפתח את הדור הבא.

מפעם לפעם כותב מנכ”ל החברה, ג'ק וונג בפורום הרשמי ומספק מידע ורמזים על המכשירים הבאים, והפעם הוא מציין את Meizu MX שייחשב לרובנו כמכשיר חלומי. המכשיר החדש, צפוי להגיע כבר בחודש ספטמבר לחנויות בסין ויהיה למכשיר הארבעה ליבות החזק בשוק. הוא יגיע עם זיכרון 32GB או 16GB וכפול ליבה, והערכות אומרות כי הוא יהיה בעל מסך מגע 4 אינצ' ומצלמה 8 מגה פיקסל.

לא ברור מי היצרנית שמספקת ל-Meizu את מעבד הארבע ליבות, שכן מעבדי ה-Tegra 3 Kal-El של Nvidia יושק רק ב-2012 ושאר היצרניות הגדולות (Qualcomm ,FreeScale) רק מדברות בינתיים ואין להם עוד מוצר שהוצג לנו.

כיום, מכשיר ה-Meizu M9 נמכר סביב מחיר של $460, וכולל מעבד 1GHz ומסך מגע 3.5 אינצ'. למרות שהוא מגיע עם תמיכה ברשתות GSM ו-WCDMA, החברה לא השיקה את המכשיר מעבר לגבולות סין, אולי בשל החשש הכבד שאפל תנסה לתבוע גם אותה. (מקור)

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.