ב-PUBG Corporation, אולפן הפיתוח של משחק הבאטל רויאל PlayerUnknown's Battlegrounds, בחונים אפשרות לשחרר גרסה חינמית של המשחק במטרה לנגוס בנתח השוק של Fortnite (פורטנייט).

חרף ההצלחה של PUBG, המשחק שהפך את ז'אנר הבאטל רויאל לפופולארי, הוא היום נמצא בצילו של Fortnite מבחינת כמות השחקנים כמו גם מבחינת הכנסות – שכן למרות שמדובר במשחק בתשלום, עבור הקונסולות והמחשב האישי, הוא הגיע ב-2018 להכנסות של 1.035 מיליארד דולר 'בלבד'. טוב, בלבד בהשוואה ל-Fortnite החינמי שהכניס למפתחיו באותה תקופה סכום של 2.4 מליארד דולר.

זו כנראה הסיבה שב-PUBG Corporation בוחנים את האפשרות להסיר את חומת התשלום הראשונית ולאפשר לשחקנים לגשת לחלק מהמשחק בחינם. הגרסה החינמית מציעה את המפה הקלאסית 'ארנגל' ואת מצבי המשחק המאפשרים להילחם בשחקנים אחרים לבד, בזוג או בקבוצה של ארבעה שחקנים.

בנוסף, ל-PUBG Lite דרישות מערכת מחמירות פחות. דרישות המינימום שלה עומדות על מעבד Core i3 במהירות 2.4 גיגה-הרץ, זיכרון RAM של 4 גיגה-בייט ושבב כאשר החומרה החלשה גרפי מסוג HD Graphic 4000 בלבד.

PUBG Lite נמצאת בימים אלו בבדיקת בטא מצומצמת בתאילנד כאשר טרם נמסר לוח זמנים להרחבת הפריסה.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.