משחק הפעולה הפופולרי PUBG יאפשר בקרוב לשחקני אקס-בוקס (Xbox One) ופלייסטיישן 4 (PlayStation 4) להתחרות זה בזה, כך לפי הודעתה של חברת הפיתוח שנמסרה בפתיחתה של תערוכת הגיימינג ״גיימסקום״ (Gamescom). התמיכה בתכונה זו, המכונה ״קרוס פליי״ (Cross-play), תגיע לשרת הניסויים הפומבי של PUBG בסוף חודש ספטמבר הקרוב, ותהנה זמינה בשרתים הרגילים בתחילת חודש אוקטובר.

״התכונה הזו הייתה, ללא ספק, המבוקשת ביותר מהיום שבו השקנו את המשחק בקונסולות, ואנו שמחים להציע אותה סוף-סוף לקהילת השחקנים שלנו באקס-בוקס ובפלייסטיישן״, כך בהודעת המפתחים. ״המטרה הראשונה שלנו היא לאפשר ל-100 שחקנים משתי הקהילות לשחק זה נגד זה באותה המפה. המטרה השנייה היא לשפר את זמני השידוך (Matchmaking), אנו מצפים שאלו יהיו קצרים יותר בזכות כמות השחקנים הגדולה יותר״.

בנוסף להכרזה על התמיכה במשחק משותף, גרסאות הקונסולות של PUBG יהנו כעת מעדכונים מהירים יותר. עד כה, גרסת המחשב האישי הייתה כמעט תמיד מעודכנת ומתקדמת יותר, אולם החל מהעדכון הקרוב ב-27 באוגוסט (״העונה הרביעית״ של PUBG), מבטיחים בחברת הפיתוח כי עדכוני המשחק לקונסולות יצאו לכל היותר שבועיים לאחר העדכון המקביל למחשב האישי.