הכותר PlayerUnknown's Battleground (או PUBG, בקיצור) מקבל עדכון משמעותי הכולל מפה חדשה בשם 'סאנוק' (Sanhok) – אשר תהיה זמינה החל מיום שישי הקרוב.

עם המפה החדשה מפתחי הכותר הכריזו כי למשחק תתווסף מערכת התקדמות נוספת בשם 'Event Pass', מערכת התקדמות תלוית אירוע המאפשרת להשלים אתגרים יומיים או שבועיים במטרה להרוויח פריטים קוסמטיים שונים במשחק.

במהלך האירועים המיוחדים יוכלו השחקנים להרוויח פריטים בלעדיים לאירוע כאשר המפתחים מציינים כי כלל המשתמשים יוכלו לשמור פריט אחד. אך משתמשים אשר יסכימו לרכוש את ה-'Event Pass' יוכלו לשמור את כל הפריטים אותם הרוויחו. כאשר האירוע הראשון יחל עם שחרור המפה החדשה ב-22 ביוני וזה ימשך כארבע שבועות.

התיאור של מערכת ההתקדמות החדשה דומה למדי למערכת ה-'Battle Pass' שנמצאת בשימוש Fortnite (פורטנייט) כותר ה-Battle Royal המתחרה מבית Epic Games. בעוד ש-Fortnite מוצע להורדה בחינם ומערכת ה-Battle Pass מאפשרת למפתחים להרוויח כסף באמצעות רכישות, הרי ש-PUBG מוצע אומנם להורדה בחינם על מכשירים ניידים אך שחקנים אשר משחקים על המחשב או קונסולת ה-Xbox One שילמו עבור הכותר מחיר מלא.

PUBG מגוף ראשון בניידים

גם הגרסה של PUBG אשר מיועדת למכשירים ניידים מבוססי אנדרואיד (Android) ו-iOS זוכה לעדכון אשר מביא עמו לא רק תיקונים ושיפורי ביצועים אלא גם את האפשרות לשחק את המשחק, בו צריך לשרוד כנגד 100 שחקנים נוספים, כמשחק יריות מגוף ראשון (First Person Shooter).

בנוסף, מערכת ההתקדמות בתשלום תהיה זמינה גם כאן כשחקנים של מכשירים ניידים יהנו ממערכת בשם 'Royal Pass' אשר זמינה באופן חינמי וניתנת להרחבה באמצעות רכישה של ה-Elite Upgrade או Elite Upgrade Plus המוצעים למכירה ב-10 ו-35 דולרים, בהתאמה. כאשר כל שדרוג מקנה פריטים כמו: נשקים או בגדים נדירים, כסף ווירטואלי, כלי טיס ורכבים ועוד.

בנוסף העדכון מוסיף מודל דמות חדש בעלת חזות אסייתית, תנועות נצחון (Emotes), גימורים חדשים לכלי נשק וכלי טיס ועוד.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.