מאז אוקטובר 2019 מאפשר PlayerUnknown's Battlegrounds (או PUBG בקיצור) לשחקני PlayStation 4 ו-Xbox One לשחק יחדיו. עם זאת, הוא לא אפשר להתחבר לצוותים עם שחקנים מפלטפורמות אחרות. אבל הנה זה מתקרב ובא. עדכון 6.2 מביא עמו שינויים ברשימת החברים במשחק ומאפשר ליצור קבוצות וצוותים עם שחקנים אחרים ללא תלות בפלטפורמה.

היכולת ליצור קבוצות עם שחקנים באופן חוצה פלטפורמות לא מהווה את השינוי העיקרי כי העדכון כולל גם מצב משחק נוסף: לחיים ולמוות קבוצתי: שתי קבוצות של שמונה שחקנים משחקות האחת כנגד השנייה בשטח מצומצם יחסית למצב הבאטל רויאל עד שנשארים רק חבר/י קבוצה אחת בלבד.

מעבר לכך העדכון כולל איזונים לרימונים השונים במשחק, תמיכה בהוספה של ציוני דרך למפה, אפשרות לעקוב באופן אוטומטי אחר חבר לקבוצה בשלב הצניחה ועוד.

הטלאי לגרסה 6.2 נמצא עתה בבדיקה מצומצמת על שרתי בדיקה ציבוריים כשפריסה מלאה שלו צפויה להגיע אל כלל השחקנים בקרוב.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.