אחרי ספקולציות ושמועות רבות, סוני (Sony) הודיעה רשמית כי היא תאפשר להחליף לראשונה את שם התצוגה ב-Playstation Network, החל מתחילת 2019.

בפרסום בבלוג החברה נכתב כי "אנחנו שמחים להגיד שבקרוב נתחיל לבדוק פיצ'ר מבוקש ביותר בקהילה – שינוי שם ה-Online ID. תוכלו לשנות את שמכם כמה פעמים שתרצו, אך רק הפעם הראשונה תהיה בחינם. שינויים שיתרחשו לאחר מכן יעלו לכם 9.99 ו-4.99 דולרים למשתמשי ה-Playstation Plus." כמו כן הודיעה סוני כי לא כל המשחקים יתמכו בשינוי השם."משחקים ששוחררו רק לאחר ה-1 באפריל 2018 יתמכו בשינוי השם לצד משחקים פופולאריים ששוחררו לפני התאריך הנ"ל."

האפשרות לשנות את ה-Online ID יאופשר תחילה למשתמשי PlayStation 4 החברים בתוכנית ה-Preview Program ורק עבור מי שנרשם כבודק לגרסת הבטא של מערכת ההפעלה. שאר המשתמשים יאלצו להמתין עד ההשקה הסופית לכולם.

נראה כי לאחרונה סוני מקשיבה ללקוחות שלה ומבצעת שינויים רבים המבוקשים במשך זמן רב. כך נוספה לראשונה בפלטפורמת המשחק של החברה התמיכה במשחק משותף בין מכשירים, ה-Cross-Play שכרגע נתמך רק ב-Fortnite עם משחקים נוספים שיתמכו בעתיד. כעת כאמור תגיע האפשרות לשנות את הכינוי, מה שיאפשר לשחקנים הרבה יותר גמישות. מי יודע, אולי בהמשך עוד נשמע על תמיכה אפשרית גם בתאימות לאחור משחקים ישנים.

פורסם לראשונה באתר Vgames