בסוני (Sony) יכולים לנשום לרווחה כשהכותר הרביעי בסדרת God Of War של המפתחת סנטה מוניקה (Santa Monica) מצליח לזכות לחיבוק חם לא רק מצד המבקרים, שהעניקו לו ציון ממוצע של 95, אלא גם מצד הצרכנים שכמות המכירות הובילו לשבוע ההשקה המוצלח ביותר בסדרה.

נכון לנתוני המכירות השבועיים של השבוע שהסתיים ב-21 באפריל, הצליח הכותר לא רק להעפיל לראש טבלת המכירות באנגליה, אלא גם לעקוף את כותרים הקודמים בסדרה מבחינת כמות המכירות הגבוהה ביותר בזמן ההשקה. מדובר במכירות הגבוהות ב-35 אחוז בהשוואה לשבוע ההשקה של God Of War III, המחזיק הקודם בתואר, אשר יועד לקונסולת ה-PlayStation 3. הכותר החדש בסדרה הצליח להשיג את התואר הזה וזאת כאשר כמות המכירות מתייחסת לעותקים הפיזיים בלבד ולא להורדת של עותקים דיגיטליים שנרכשו מהחנות המקוונת של סוני.

למרות שבדיווח לא נמסר כמות המכירות בפועל, מדובר בנתונים מרשימים במיוחד: עם השיבוץ בראש הטבלה, מדיח God Of War את הכותר Far Cry 5, נתון מרשים כשלעצמו בהתחשב בעובדה ש-God Of War הוא כותר הבלעדי עבור קונסולת ה-PlayStataion 4, לעומת זה האחרון שהושק גם על קונסולת ה-Xbox One והמחשב האישי.

אם לא די בכך, הכותר הצליח לזכות בתארים הללו כשהוא נמצא בשוק כיומיים בלבד, שכן זה שוחרר ב-20 באפריל וכאמור שבוע המכירה לו מתייחסים הנתונים הסתיים ב-21 באפריל.

צפו: קדימון עלילתי ל-God Of War