מערכת ההפעלה של ה'פלייסטיישן ויטה' (Playstation Vita) מתעדכנת לגרסה 2.60 ומביאה עימה מספר שיפורים קטנים אך משמעותיים שלבטח ישמחו את בעלי קונסולה הניידת של סוני.

ראשית נוספה האפשרות להעלות ולהוריד את קבצי השמירות באופן יזום משירות האחסון בענן המיועד ללקוחות ה'פלייסטיישן פלוס' שירות המנויים בתשלום של סוני. כעת בכניסה ל-Live Arena יוצג סמל ה'פלוס' ודרכו יהיה לנהל את קבצי השמירות. אפשרות נוספת היא גישה מהירה להגדרות המכשיר – כעת אין צורך לגשת להגדרות על מנת לשלוט על הקישוריות במכשיר, ובדומה למסך ההגדרות המהיר באנדרואיד ובקרוב ב-iOS 7, ניתן בלחיצה ארוכה על כפתור ה'פלייסטיישן' לשלוט במגוון הגדרות: כיבוי והדלקת ה-Wi-Fi, בלוטות' והפעלת מצב טיסה. כמו-כן האפשרות לשנות את בהירות המסך, עוצמת השמע, כפתורי שליטה על המוזיקה והאפשרות לכבות את המיקרופון המובנה במכשיר.

תוספת חשובה לא פחות לגרסה 2.6 היא האפשרות להזרים תוכן כמו ווידאו או מוזיקה ישירות מהמחשב או מקונסולת ה'פלייסטיישן 3' (Playstation 3). מעבר לכך, מספר משתמשים מדווחים כי שינוי נוסף באופן של הצגת הבועות וכעת מופעל אפקט המחליק את הקצוות של הבועות, אשר מקנה מראה נקי יותר. גרסה 2.6 אומנם לא מביאה שיפורים מהפכניים אך בהחלט כאלו שמשפרים את חווית השימוש בקונסולה – זאת לאחר שהעדכון הקודם הציג אפשרות לסדר משחקים בתיקיות ותמיכת HTML 5 בדפדפן. את רשימת השינויים המלאה ניתן למצוא באתר התמיכה של סוני.

וידאו: מה חדש בגרסה 2.6

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.