הקונסולה החדשה של מיקרוסופט, Project Scorpio, תגיע אלינו בסוף השנה. נכון לעכשיו, נראה כי החברה לא מתכוונת לפספס את חלון ההזדמנויות הזה, כפי שמשתמע מדבריו של בכיר ב-Xbox, פיל ספנסר (Phil Spencer), שמבטיח למעריצים כי לוח הזמנים לקראת השקת הקונסולה "נראה טוב מאוד".

כאשר נשאל בטוויטר האם שונה תאריך ההשקה של הקונסולה, השיב ספנסר כי "לוח הזמנים נראה טוב מאוד נכון לעכשיו, ללא תקלות." דבריו אינם מפתיעים, שכן ספנסר הזכיר בחודש אוקטובר האחרון שהעבודה על חומרת קונסולת Scorpio התחילה מעט לפני המתוכנן.

במיקרוסופט טרם הכריזו על מועד השקה רשמי לקונסולה, למרות שידוע כי היא מגיעה לקראת סוף השנה. בשבועות האחרונים, התקבל המון מידע חדש לגבי הקונסולה העוצמתית, כאשר הידיעות הבולטות דיברו על חשיפת ערכת המפתחים ושיפורי הביצועים. בנוסף, הקונסולה תגרום למשחקי Xbox One ו- Xbox 360 להיראות טוב יותר.

נראה כי מיקרוסופט ידונו בנושא Project Scorpio בתערוכת E3 הקרובה ואפילו קודם לכן. מלבד זאת, לאחרונה התקבל דיווח על המתחרים העיקריים של מיקרוסופט, סוני (Sony) שתכניותיה לכאורה, להשיק את הדור הבא של קונסולת ה-PlayStation בשנת 2018.

 פורסם לראשונה באתר Vgames