לחצו כדי להגדיל

תמונה שנלכדה באמצעות ה-Project Glass והועלתה לרשת החברתית גוגל פלוס בהחלט "מסובבת ראשים", התמונה מציגה את יכולות הצילום של המשקפיים ואת האפשרות ללכוד תמונות ייחודיות מנקודת מבטו של המצלם שאפשר ללכוד רק באמצעות מצלמות לבישות.

התמונה הנ"ל הועלתה לחשבון המשתמש של סבסטיאן ט'רן (Sebastian Thrun), אחד מהאנשים שעומדים מאחורי הפיתוח של המכונית ללא נהג של גוגל. מציגות את סבסטיאן כשהוא אוחז בידיו של בנו ומסובב אותו באוויר, למרות שלא מדובר הטובה ביותר שנתפסת על-ידי חפיץ שהיא לא מצלמה ייעודית, בהחלט מדובר בתמונה מרשימה שכן ניתן להבחין שסבסטיאן לא היה צריך להשתמש בידיו בשביל לצלם וכנראה התמונה צולמה באמצעות פקודה קולית, צילום שלא היה ניתן לבצע באמצעות מכשיר הסלולר.

חשוב לציין שעדיין מוקדם לשפוט את איכות התמונה שכן למרות שהיא צולמה בתנועה, תוך כדי שמירה של הפוקוס על המצולם, היא צולמה ביום שטוף שמש, אידאלי גם עבור מצלמות עם מפתח צמצם לא טוב במיוחד.

נזכיר כי על-פי הערכות המשקפיים של גוגל יוצאו למכירה לקראת סוף השנה הנוכחית וחוץ מצילום מנוקדת-המבט הם מאפשרים להלביש על העולם רבדים של מידע נוסף, עדכונים מהרשתות החברתיות, תזכורות ובעצם רוב הדברים השימושים שמאפיינים סמארטפון בסיסי. נשמח לדעת מה אתם הגולשים חושבים על התמונה והאם לדעתכם המשקפיים של גוגל יציעו לנחלת הכלל אפשרויות צילום חדשות ומרגשות.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.