כבר ה-12 לאפריל? עדיין לא, אבל גם לא תאלצו להמתין עד יום ראשון כדי להוריד את Facebook Home החדש לאנדרואיד שלכם. גרסת מפתחים ראשונית דלפה לרשת ובכמה צעדים פשוטים תוכלו להתקין אותה גם על המכשיר שלכם.

אם כבר אתם יודעים את כל הפרטים על Facebook Home ומכורים לפייסבוק, אז אתם כבר יכולים להוריד לעצמכם את הלאנצ’ר החדש, אם כי לא מדובר בגרסתו המלאה אלא בגרסת טרום-שחרור שיועדה ככל הנראה למכשיר ה-HTC First.  בגרסה זו גם לא נמצא את “Chat Heads”, פונקצית הצ’אט המשולבת אך רוב הדברים כן עובדים.

איך מורידים? באדיבות החבר'ה של modaco שהדליפו את הקבצים, זה נעשה באופן קל ופשוט: תחילה נדרש מכשיר התומך ברזולוציה מינימום של 1280×768, וכן להסיר את אפליקציית הפייסבוק הרגילה והפייסבוק מסנג’ר במידה והיא מותקנת אצלכם. אחרי שביצעתם את צעד זה יש להוריד 3 קבצי APK מכאן, כאן וכאן, לשמור אותם למכשיר ולהתקינם אחד אחרי השני לא משנה הסדר. זהו, לאחר שסיימתם את ההתקנה לחצו על מקש הבית שלכם במכשיר ובחלון הקופץ בחרו ב-Facebook Home.

נדגיש כי זו גרסה ראשונית שלא נחשבת יציבה, וגם היא אינה תואמת לכל המכשירים (רק הגלקסי אס 3 ו-4, הנוט 2, ה-One X ו-HTC One). אנחנו בדקנו על הגלקסי נוט 2 אשר נתמך באופן רשמי ולכן לא נתקלנו בבעיות כלשהם, אך בכל זאת לקחו לתשומת לבכם כי יש סיכון מסוים בהתקנה  ומומלץ רק למביני עניין לנסות זאת. כל השאר יצטרכו להמתין עוד כמה ימים עד לשחרור הרשמי. הצלחתם? שתפו אותנו בתגובות.

Facebook-Home