זה לא סוד שענקית הסלולר הטייוואנית, HTC, "מבשלת" עבור מכשיריה את העדכון הצפוי לגרסת האנדרואיד 4.3, כפי שעושות רבות מן המתחרות. בעוד שהעדכון הרשמי צפוי לצאת עד סוף חודש ספטמבר, הודלף השבוע רום מותאם המכיל גרסה מוקדמת למערכת ההפעלה אנדרואיד 4.3 עבור מכשיר הדגל של החברה, HTC One. העדכון שהופץ משלב בתוכו את ממשק הבית של HTC – זה המכונה Sense 5.0, והוא שוחרר מטעם המשתמש LlabTooFer שהבטיח כי יפיץ את עדכון הקושחה המקורי, ללא ההתאמה אישית שערך לו, ב-28 באוגוסט ב-10:00 בדיוק.

מה כוללת הגרסה שהודלפה? בעיקר שינויים מינוריים אך ראויים לציון. ראשית, היא מקנה למשתמשים את היכולת להאזין למוזיקה כמוסיקת רקע בעוד שוידאו מתנגן. ממשק ההפעלה של HTC משתמש במקצב המוסיקה בכדי להתאים אליו שינויים חזותיים בוידאו המוצג, יכולת שהוטמעה כבר באחיו הקטן של ה- HTC One, ה-HTC One mini. עוד מציע העדכון מנהל משימות חדש וקיצורי דרך למסך ניהול צריכת הנתונים. לצד אלה ישנן אנימציות שונות המייפות את ההפעלה השוטפת, וכן תכונות סטנדרטיות של גרסת ה-4.3, כמו, למשל, האופציה להפעלת תכונות מבוססות מיקום גם כאשר ה-WiFi כבוי.

הערכות נוספות מדברות על השינויים הצפויים בהפצת הגרסה הרשמית. חלקן מעריכות כי שורת ההתראות המדוברת, BlinkFeed, תקבל יכולות חדשות בעת שיופץ העדכון הרשמי על ידי החברה. אם אתם לא רוצים לחכות, ומעוניינים להתקין את הרום החדש, אתם מוזמנים לעשות זאת דרך הלינק שבתחתית הכתבה. רק נאמר שהעדכון הוא על אחריותכם בלבד.

קרא עוד:  כמה ימים לפני ההכרזה, שאומי חושפת את מערך הצילום של מכשירי ה-Redmi K30

להורדת הרום (באחריותכם כמובן), לחצו כאן

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.