אחרי עיכוב קל, הטלפון עם המסך המתקפל הראשון של מוטורולה (Motorola) מבית לנובו (Lenovo) בתצורת ה'צדפה' הכה אייקונית מגיע לחנויות ב-6 בפברואר.

ההזמנה המוקדמת ל-Moto Razr תחל ב-26 בינואר, כלומר בתחילת שבוע הבא. הוא יימכר באופן בלעדי בארה"ב ברשת Verizon, שם מחירו יעמוד על 1,499.99 דולרים, שהם כ-5,200 שקלים לפני מיסים. גם באנגליה הוא יוצע במכירה מוקדמת ברשת EE המקומית בעלות של 99 פאונד במסגרת התחייבות לחבילה סלולרית.

ההשקה של Moto Razr תתרחש מעט לפני ההכרזה הצפויה של סמסונג (Samsung) על Galaxy Z Flip, טלפון מתקפל בתצורה דומה לזו של מוטורולה וככל הנראה גם בעל מפרט דומה. בין היתר מציע Razr מסך 6.2 אינץ' מסוג OLED גמיש ברזולוציה שונה מהמקובל, 2142×876 פיקסלים, זאת בשל התצורה המיוחדת. כשהוא במצב סגור יש מסך נוסף, 2.7 אינץ', לצורך הצגת התראות ומידע כללי.

בשל גודלו המוגבל, אין ל-Razr מקום לכרטיס SIM והוא תומך בטכנולוגיית eSIM בלבד. מלבד זאת, גם הסוללה שלו בקיבולת קטנה ביחס  למקובל כיום – 2,510 מיליאמפר/שעה. הוא רץ על מעבד Snapdragon 710 עם 6 גיגה-בייט זיכרון עבודה ו-128 גיגה-בייט לאחסון.

וידאו: כך פיתחו את Moto Razr

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.