אחד הפרויקטים המצליחים בקיקסטרטר הצליח לגייס סכום הגדול פי חמישה מהסכום המבוקש בתוך פחות משבוע. אנחנו מדברים על ה-PowerUp 3.0 המאפשר להפוך כל מטוס מנייר לנשלט מהסמארטפון.

צוות הפרויקט, הישראלי יש לציין, אשר פיתח את המוצר במשך שנתיים הצליח לגייס נכון להיום מעל $262,776 כאשר הדרישה ההתחלתית שלהם הייתה $50,000. כבונוס הם החליטו כי בנוסף לפיתוח אפליקציית iOS, לפתח גם אפליקציית אנדרואיד על הגעתם לסכום הגבוה מ-$150,00.

PowerUp 3.0 בנוי ממודול חכם וקל משקל הכולל גם מוט היגוי ורוטר זעיר הנתפס על המטוס וכאשר מטיסים אותו באוויר, ניתן לשלוט בו באמצעות אפליקציה במכשיר הסמארטפון. נוכל לייצר כמעט כל מטוס שנרצה, בעיצוב שונה ולהלביש את המודול עליו, זאת במידה ואתם יודעים לקפל מטוסים מנייר.

PowerUp 3.0 מתחבר לסמארטפון באמצעות טכנולוגיה אלחוטית ב-Bluetooth 4.0 ומציע משחק למשך 10 דקות להטענה בודדת ולדברי המפתחים הוא מסוגל להגיע עד טווח של 55 מטר ובנוסף הוא כולל (בחבילת Perfect) סוללת ליטיום בהספק של 1000mAh להטענת המטוס בחוץ.

מי שעדיין רוצה להיות חלק מ-4,837 המשקיעים, יכול לתרום החל מ-$1 וסכום מינימלי של $30 לקבלת יחידת PowerUp אצלו עד הבית (בתוספת $15 למשלוח) ועד $500 לחבילת “קפטן”. לעמוד הפרויקט או לרכישה באמזון.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.