כשבוע לאחר שתמונות ראשונות שלהן התגלו בתוך עדכון למערכת ההפעלה iOS, הכריזה אפל (Apple) באופן רשמי על Powerbeats Pro, האוזניות נטולות החוטים הראשונות של המותג ביטס (Beats) אותו רכשה לפני כחמש שנים תמורת יותר מ-3 מיליארד דולר.

האוזניות החדשות דומות בצורתן לדור הקודם של Powerbeats, אך הפעם כמובן אין חוט המחבר ביניהן. בכל אחת מהן יש סוללה נפרדת המספיקה לעד 9 שעות האזנה, וניתן להשתמש בכל אחת מהן באופן דומה, עם כפתורי בקרה עצמאיים לשליטה על עוצמת השמע, דילוג על שירים ומענה או דחיית שיחות. הן גם כוללות חיישנים שמתחילים ומפסיקים את הנגינה באופן אוטומטי עם הכנסת או הוצאת כל אוזניה מהאוזן.

נרתיק הטעינה של Powerbeats Pro מספיק ל-24 שעות האזנה, כאשר 5 דקות טעינה לאוזניות ריקות מספיקות לעד שעה וחצי של האזנה. הנרתיק מתחבר באמצעות כבל Lightning לשקע USB-A – כך שאפשר להטעין אותן מכל מחשב או מטען סטנדרטי.

עוד בנושא: אתם שומעים? 5 אוזניות ללא חוטים מומלצות שלא יקרעו לכם את הכיס

כאוזניות המיועדות לאימונים הן עמידות בפני מים וזיעה, אם כי החברה לא חשפה באיזה תקן. הן מגיעות עם אטמי אוזניים ב-4 גדלים להתאמה מירבית, והקשתות המתכווננות המקיפות אותן מונעות נפילה מהאוזן בזמן תנועה.

משתמשי iPhone ייהנו מאפשרות להפעיל את סירי באמצעות דיבור בלבד, בעוד משתמשי אנדרואיד יוכלו להפעיל את Google Assistant, או כל עוזרת קולית אחרת לבחירתם, באמצעות לחיצה.

קרא עוד:  סמסונג ו-LG עשויות להציג מסך חיצוני נייד שיוכל להתחבר לטלפונים

Powerbeats Pro לא זמינות עדיין לרכישה, אך ניתן להירשם באתר Beats לקבל עדכונים כאשר הן תהיינה זמינות. מחירן יהיה 249.95 דולר – יקרות יותר באופן משמעותי מ-AirPods חדשות עם מטען אלחוטי – והן תשווקנה בצבעים שחור, לבן, ירוק זית וכחול עמוק.