אם גם אתם נהניתם לשחק במשחק בפורטל ופורטל 2, משחק ההגיון-פיזיקה מגוף ראשון של Valve יוצרי Half-Life (ואם עדיין לא שיחקתם בהם, הכו את עצמכם ורוצו אל חנות ה-Steam הקרובה אל ביתכם), בוודאי לא תתקשו לזהות את זוג מחזיקי הפנסים הזעירים הללו אשר מעוצבים כ"ויטלי" הרובוט השנון מפורטל 2, והצריח עם הקול הילדותי אשר נוהג להפגיז אתכם למוות.

לא מדובר בחיקוי סיני קטן ושני הפנסים הינם אביזרים רשמיים של פורטל, בעוד הצריח הילדותי משמיע את ציטוטיו מתוך המשחק, מאכזב לראות שויטלי השנון דווקא לא בעקבות עניין של תמלוגים לסטיבן מרצ'נט (Stephen Merchant), קולו של ויטלי. את פנסי ה-LED ניתן לרכוש דרך האתר Think Geek במחיר של 20$ עבור ויטלי האילם המשמש גם כמחזיק מפתחות ו-25$ עבור הצריח הילדותי. (מקור)

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.