טלגרם Telegram

העדכון האחרון ל-Telegram (טלגרם), אפליקציית ההודעות המידיות, בה אתם לא משתמשים, הוסיף אפשרות לערוך סקרים בקבוצות. לכאורה מדובר באפשרות ישנה, כי עד עתה ניתן היה לערוך סקרים בשימוש ב-'בוט' [email protected], אך הפעם מדובר באפשרות שהוטמעה באפליקציה עצמה שקלה הרבה יותר לשימוש. בנוסף, אם בשימוש בבוט התוצאות ואפשרויות ההצבעה הוצגו באופן טקסטואלי, מעכשיו התוצאות יוצגו מוצגות באופן וויזואלי.

כמו כן, מכיוון שמדובר ביכולת מובנת ניתן יהיה להצמיד סקרים לראש הקבוצה ואפילו להעביר את הסקר בין קבוצות לטובת שיפור אחוזי ההצבעה.

נכו לעכשיו מדובר בסקרים אנונימיים, אך על פי הודעת המפתחים בעתיד תתווסף האפשרות להוסיף סקרים פומביים אשר יציגו את המצביעים ובחירתם – אך כמובן אלו יסומנו בבירור.

העדכון מביא עימו גם בשורה קטנה למשתמשי iOS: החזרת האפשרות לבצע חיפוש תמונות ברשת. עתה ניתן לחפש ולשלוח תמונות מהרשת בעת שיחה או להשתמש בתמונות מהרשת כתמונת פרופיל. כן תוקנו בעיות שגרמו לאפליקציה לזלול את זיכרון האחסון.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.