חברת הפיתוח DeNA חשפה פרטים ראשונים על משחק חדש לגמרי בסדרת ״פוקימון״ (Pokemon) בשם Pokémon Masters. הוא לא יהיה מבוסס מציאות מדומה, אלא יותר דומה למשחקים האחרים בסדרה אך עם עם אלמנט אסטרטגי חדש: ״סנכרון״ (Sync) בין מאמנים ובין פוקימונים.

"ב-Pokémon Masters השחקנים יצאו להרפתקה חדשה כדי ליצור צוותים המורכבים ממאמנים והפוקימון שלהם ולנסות את מזלם בזמן אמת בקרבות מסוג שלוש על שלוש. הפוך את החיבור בין המאמנים לפוקימון חזק מאי פעם בסביבה חדשה לגמרי: האי Pasio, שבו מאמנים של כל פוקימון נפגשים יחדיו כדי להתמודד אחד נגד השני".

במהלך הקרבות ב-Pokémon Masters, ניתן יהיה לנצל קשרים מיוחדים בין מאמנים ובין פוקימונים ספציפיים, המאפשרים מהלכים עוצמתיים במיוחד. בעת ההשקה, יכלול המשחק 65 שילובים כאלה. בקרבות ניתן יהיה להעמיד קבוצה של שלושה מאמנים ושלושה פוקימונים, שילחמו בשלישייה דומה של היריב – בין אם מדובר בשחקן אנושי או ביריב ממוחשב.

אפשרות נוספת ב-Pokémon Masters היא לגייס שחקן נוסף לקבוצה, וכך להילחם בשיתוף פעולה נגד יריבים אחרים. ״עם יכולות הפיתוח והניסיון של DeNA, אנחנו מתרגשים להביא מאמנים ופוקימונים מכל התקופות לחווית משחק ייחודית, שתלהיב שחקנים מכל רחבי העולם״, כך לפי מנכ״ל Pokemon Company, השותפות שאותה הקימה נינטנדו (Nintendo) על מנת לנהל את המותג.

Pokemon Monsters צפוי לצאת למכשירי טלפון חכם מבוססי אנדרואיד ו-iOS במהלך חודשי הקיץ. הוא יהיה זמין להורדה בחינם, ויציע כמובן אפשרויות להרחבת המשחק ולרכישת חפצים שונים בתשלום.

קרא עוד:  גוגל, מאחורייך: שירות הזרמת המשחקים של מיקרוסופט ישולב בתוך Game Pass

https://www.youtube.com/watch?v=QXuT7ZsrqRA