נינטנדו (Nintendo) ו-The Pokémon Company הכריזו כי בפברואר יעלה לאוויר Pokémon Home, מנוי בתשלום לשירות ענן המאפשר: לסנכרן, להעביר ולהחליף פוקימונים מהמשחקים השונים. בעזרתו מאמנים יכולים לרכז ולאגור את כל הפוקימונים שלכדו במקום אחד מרכזי. בהודעת החברה אמנם מופיעים המשחקים מהדורות האחרונים שראו אור על פלטפורמת מודרניות, אך חבר בקהילת Nintendo Switch ברדיט (Reddit) אתגר עצמו ובדק האם אפשרי לסנכרן פוקימונים החל מהדור הראשון ומצא כי זה אפשרי אך לא פשוט כלל.

Image result for pokemon transfer"

כפי שניתן לראות בתרשים ששיחרר המשתמש YamiArtio, ניתן להעביר פוקימונים כבר ממשחקי הדור הראשון – Pokémon Red & Blue שראו אור על ה-Gameboy ב-1996 וכן ממשחקים פחות מוכרים או ממכשירים ישנים כמו ה-Pokéwalker.

כמובן שהעברות דורשות את הקונסולות המקורית עליהן רצו המשחקים. למרות שישנן כאלה המצריכות שימוש בשירותים שעדיין פועלים כמו Pokeémon Bank ו-Pokémon Box, יש מקרים בו נדרש העברה באמצעים לא פשוטים כמו גיבוי והעתקה של קבצי השמירה. כך או כך קל זה לא יהיה.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.