עתיד הפריצה של iOS 7 מטושטש מאוד. הגרסא מציעה כל כך הרבה שינויים ושיפורים, מערכת שנבנתה לגמריי מחדש, עד כדי ספק שמישהו ירצה לפרוץ – מה שיכול להוביל למצב "לא נעים" בו האקרים עובדים שעות על גבי שעות על פריצה שרבים יחליטו לוותר עליה. אם כבר הזכרנו האקרים בנושא הפריצה ל-iOS, אי אפשר שלא להזכיר את ההאקר הצרפתי pod2g, אולי הגדול והמוכר ביותר בתחום הפריצה ל-iOS, שכזכור הביע אכזבה גדולה ממערכת ההפעלה החדשה של אפל.

ובכל זאת, pod2g לא זנח את אפל או iOS, וגם  יש לו חדשות טובות בקשר לפריצה: "אני מרגיש יותר ויותר בטוח לגביי פריצה ל-iOS 7", צייץ בטוויטר וציין בסוגריים: "זה לא אומר בקרוב". במילים אחרות, טוען ההאקר שפריצה ל-iOS 7 היא חלום לא רחוק בכלל, ואפילו דיי קרוב, אך שנאלץ להתאזר בסבלנות. ציוץ זה מגיע כמה ימים בלבד לאחר שראה את מעבד ה-A7 החדש על ה-iPhone 5S,  הפועל בסביבת 64 ביטים ומיהר להכריז שזה כנראה יכול לחסום הרבה חורי אבטחה, מה שיכול להקשות על תהליך הפריצה. הוא כנראה אומר זאת על מנת להרגיע את הרוחות, שרועשות וגועשות עקב החודשים הארוכים בהם חיכינו לפריצה ל-iOS 6 עד שזו הואילה בטובה להגיע. השנה, כך נראה, המצב יהיה שונה, וייתכן כי הפריצה תגיע מוקדם מהמצופה.

הציוצים של Pod2g

iOS 7 נמצאת כרגע בשלב הבטא האחרונה שלה, כאשר היא תשוחרר לקהל הרחב ב-18 לחודש, ערב חג סוכות, יומיים בלבד לפני שיגיעו לחנויות זוג האייפונים החדשים, ה-5S וה-5C (שכבר זמין להזמנה מוקדמת). הגרסא תהיה זמינה לאייפון 4 ומעלה, אייפוד טאצ' דור 5, אייפד 2 ומעלה ואייפד מיני.