ככל שהראשון בספטמבר מתקרב כך הולכות וגוברות השמועות בנוגע למוצרים שאפל תשיק באירוע. האייפוד טאץ', ככל הנראה, יקבל גב שטוח וידמה לאייפון 4. הגב השטוח, כך אומרות השמועות, יהיה על מנת לכלול מצלמה אחורית ופלאש LED. לא ברור עדיין אם אפל ימשיכו עם גב האלומיניום הכול-כך-נשרט-בקלות שבו השתמשו בשלושת הדורות הקודמים, אבל האפשרות הזאת בהחלט קיימת. היינו שמחים לראות סוף סוף גב קצת פחות נשרט בקלות לאייפוד טאץ'.

ובתמונה משמאל,  מככב המסך החדש של האייפוד נאנו. כפי הנראה אפל יציידו את הנאנו במסך מגע מלא לחלוטין, מה שמתחזק על ידי התמונות שנצפו של כיסויים לאייפוד נאנו באתרים ברחבי העולם המתאימים למסך הנ"ל. האייפוד שאפל יישאר, כפי הנראה, מיותם ממסך כלשהו, כפי שהיה עד עכשיו. על פי Appleinsider, האייפוד נאנו החדש יהיה קטנטן בהרבה מהדורות האחרונים שלו. עד כמה שזה נראה הגיוני או לא, לפי המקור לאייפוד נאנו החדש יהיה מסך 3X3 סנטימטר [קצת מעל לאינץ' אחד], הוא יישב על הגוף של אייפוד שאפל מהדורות הקודמים אבל בכול זאת יכיל את חיבור ה-30 פינים הידוע ושל אפל. המכשיר נראה קטן בצורה לא נוחה למען האמת, ולדעתנו, אפל יעשו טעות גדולה אם ישווקו אייפוד שאפל עם מסך מגע תחת השם אייפוד נאנו.

האם סדרת האייפודים הופכת יותר ויותר חד גוונית עקב השמועות האלו? עד כמה שזאת קפיצה טכנולוגית, יהיה משהו עצוב במקצת בכך שלא נזכה לראות יותר אייפודים צבעוניים לדעתנו. צפו לכתבות נוספות בנוגע לנושא, כי כפי שקורה כל שנה – ככל שהאירוע של אפל מתקרב כך הולכות וגוברות ההדלפות.

קרא עוד:  כל כך מוקדם? OnePlus 8 דלף עוד לפני שהושק OnePlus 7T

עדכון: האייפודים החדשים: iPod Shuffle חוזר לעיצוב הקודם וה-iPod Nano מקבל מסך מגע