.מגזין טיים (TIME) האמריקאי פרסם את רשימת 25 ההמצאות הטובות ביותר לשנת 2016 ובמטה סוני (Sony) בטוקיו יכולים להיות גאים. המגזין בחר את PlayStation VR (פלייסטיישן וי.אר), כמשקפי המציאות המדומה של כהמצאת השנה הטובה ביותר בתחום הגיימינג.

משקפי PlayStation של סוני ממוקמים ברשימה במקום השישי המוכבד קצת אחרי הנעליים החכמות של נייקי (Nike) שנשרכות באופן עצמאי. במגזין מודעים לעובדה שמשקפי PlayStation VR לא בעלי המפרט החזק ביותר בקטגוריה, אך נבחרו בזכות העובדה שהן נגישות יותר בהשאווה למתחרים בקטגוריה. "על מנת להשיג את חווית המציאות המדומה החדשנית ביותר אנשים צריכים לשלם אלפי דולרים. לא רק עבור המשקף (800 דולר עבור ה-HTC Vive) אלא גם מחשב חזק דיו על מנת לתמוך בהן. בניגוד להן ה-PlayStation VR של סוני מיועדות לעבוד עם קונסולה שנמצאת בידיהן של מליוני משתמשים: PlayStation 4".

סוני החלה למכור את משקפי PlayStation VR בחודש אוקטובר. אלו נמכרות בארצות הברית במחיר שמתחיל ב-399 דולר עבור ערכה הכוללת את המשקפיים ומשחק בלבד או 499 דולר עבור ערכה הכוללת את המצלמה. זוג בקרי תנועה וזוג משחקים. נראה כי למרות המפרט הנמוך ביחס למתחרים הן מציעות תמורה טובה למחיר שכן רוב המבקרים התרשמו לטובה מן המוצר.

בנוסף למשקפי המציאות המדומה של סוני ניתן למצוא ברשימה של טיים מוצרי טכנולוגיה נוספים כמו: הנעליים החכמות של נייקי (Nike) שנשרכות בעצמן, אוזניות ה-Airpods האלחוטיות של אפל (Apple), לבלב מלאכותי המאזן באופן אוטמטי את רמת האינסולין בדם, רצועת הכושר לילדים של יוניסף, את רמקול ה-Echo של אמזון (Amazon) ועוד.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.