חודש מאי הגיע ויחד איתו פרסמו בסוני (Sony) ומיקרוסופט (Microsoft) את רשימת המשחקים החינמיים עבור המנויים לשירות PlayStation Plus לבעלי קונסולת ה-PlayStation 4 ו-Xbox Live Gold לבעלי קונסולת ה-Xbox One ו-Xbox 360.

שחקני קונסולת ה-PlayStation 4 יהנו החודש מהמשחק הארקיידי Overcock, בו על עד 4 שחקנים לנהל הזמנות של מטבח בכדי להציל את העולם ואת משחק ההרפתקה What Remains Of Edith Finch אשר יהיו זמינים להורדה החל מה-7 במאי.

בגזרה של קונסולת ה-Xbox One, רשימת המשחקים מציירת חודש 'חלש' יותר כשמנויי ה-Xbox Live Gold יוכלו להוריד את משחק המסיבה Marooners עם אסופה של 25 מיני-משחקים המיועדים לעד שישה שחקנים במשחק מקומי (Co-op) או מקוון אשר יהיה זמין להורדה מה-1 במאי. משחק נוסף יקסום לחובבי הגולף עם The Golf Club 2019 יהיה זמין להורדה החל מה-16 במאי.

הרשימה גם כוללת כותרים המיועדים לקונסולת ה-Xbox 360, הזמינים כחלק מתוכנית התאימות לאחור: Earth Defense Force Insect Armageddon ו-Comic Jumper, אלה יהיו זמינים להורדה החל מה-1 ו-16 במאי בהתאמה.

שחקני המחשב האישי לא נותרו מקופחים וגם ב-Epic Games Store ניתן למצוא בחינם את משחק הפעולה המצויין Transistor המגיע מ-Supergiant Games, אולפן הפיתוח של Bastion. כדי להוריד את Transistor יש לפעול בזריזות שכן הוא יהיה זמין עד ה-2 במאי, ואותו יחליף משחק היהגיון World Of Goo.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.