נובמבר אומנם מגיע אחרי שליל כל הקדושים מסתיים, אבל רשימת המשחקים שיצועו להורדה בחינם עבור מנויי PlayStation Plus ו-Xbox Live Gold כוללת הפעם לא מעט משחקים שלא תרצו לשחק בחושך.

שחקני קונסולת PlayStation 4, שסוני (Sony) שמחה לחשוף שכבר נמכרו ממנה 100 מיליון יחידות, יוכלו להוריד את משחק האימה-הישרדות מגוף ראשון Outlast 2 המגולל את סיפורו של העיתונאי מיילס אשר יוצא לחקור תעלומת רצח במדבר אריזונה, וכן את המשחק Nioh שהוא משחק פעולה-תפקידים עם משחקיות שמזכירה את משחקי Dark Souls. הם יהיו זמינים להורדה בחינם החל מה-6 בנובמבר.

שחקני קונסולת ה-Xbox One יוכלו להוריד במשך כל החודש את Sherlock Holmes: The Devil's Daughter – משחק הרפתקה-מסתורין בכיכובו הדמות הספרותית שיצר סר ארתור קונאן דויל בו הולמס חד עם ווטסון מתעמתים עם סוד משפחתי אפל. החל מה-16 בנובמבר ועד ה-15 בדצמבר יהיה זמין להורדה כותר האינדי The Final Station.

במסגרת תוכנית התאימות לאחור יהיה זמין להורדה Star Wars: Jedi Starfighter שהוא סימולטור טיסה בעולם מלחמת הכוכבים עבור Xbox 360. הוא יהיה זמין להורדה מה-1 ועד ה-15 בנובמבר, אז יחליף אותו Joy Ride Turbo, משחק מירוץ מכוניות קארטינג שיהיה זמין להורדה עד סוף החודש.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.