מכשיר ה-Xperia Play, הגיימינג פון הראשון במערכת האנדרואיד מביא בעיקר, פרט לג’ויסטיק הנוח למשחק, עשרות אם לא מאות משחקים המותאמים ומיועדים רק למכשיר זה. סוני אריקסון (בקרוב רק סוני) הבטיחה כי גם מכשירים נוספים יקבלו את ה”חותמת” PlayStation Certification, הבטיחה וקיימה.

ה-Xperia Arc הוא הסמארטפון הנוסף שמקבל אישור זה המקנה לו גישה לחנות המשחקים הגדולה ועוד מאות משחקי פלייסטיישן 2. העדכון יגיע עד סוף החודש גם למכשיר ה-Xpria Arco יחד עם מספר יישומים נוספים כמו וויג’ט חדשות, Facebook Inside, תמיכה בצילום מסך, שיתוף רשת ועוד.

יש לציין כי העדכון חל לתושבי יפן ובהמשך הוא יתרחב למדינות נוספות כך ששאר המשתמשים בעולם יוכלו להנות מהתוספת. גורם לנו לחשוב מדוע לא כל המכשירים האחרונים של סוני אריקסון אינם מקבלים את התמיכה שכן כולם ללא יוצא מן הכלל חזקים יותר מה-Xperia Play מבחינת ביצועים, וזה בהחלט יכול לקדם את סוני אריקסון. (מקור)

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.