שני כותרים גדולים עבור ה-PlayStation 4 היו אמורים להיות משוחררים במאי: The Last Of Us Part II ו-Marvel's Iron Man VR. אולם בעקבות משבר הקורונה המתרחש בעולם, החליטו בסוני (Sony) לדחות את ההשקה של אלה למועד שיקבע מחדש.

ההודעה על הביטול הגיעה מחשבון הטוויטר הרשמי של PlayStation, שם נכתב: "קיבלנו את ההחלטה הקשה לעכב את ההשקה The Last Of Us Part II ו-Iron Man VR עד להודעה חדשה". אולפני הפיתוח כמו Naughty Dog הודיעו בהודעה משלהם כי הפקת המשחק והבדיקות נמצאים בשלבי סיום וכי הדחייה נובעת מטעמים לוגיסטיים אשר מונעים הפצת עותקים פיזיים של המשחק.

10 דקות מתוך The Last Of Us 2

The Last Of Us Part II הוא כותר ההמשך ל-The Last Of Us, משחק פעולה-הישרדות מוערך, שזכה להשקה מוצלחת במיוחד. זה המתרחש בעולם פוסט-אפוקליפטי מגפה כלל עולמית הפכה נדבקים לדמויי זומבים. ואילו Marvel's Iron Man VR הוא כותר המיועד למשקפי המציאות המדומה, PlayStation VR, המאפשר לשחקנים לשחק את דמותו של גיבור העל בחליפת הברזל.

כאמור, צמד המשחקים נדחו למועד לא ידוע ומועד השקה חדש לבטח יפורסם כשמשבר נגיף קורונה יחלוף.

Marvel's Iron Man VR עבור PlayStation VR

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.