ימים בודדים לפני האירוע של סוני, סרטון חדש שעלה ליוטיוב (YouTube) מציג את קופסת ה-PlaySation 4 Slim (פלייסטיישן 4 סלים), את תכולתה, ואת ההפעלה הראשונית שלה. המכשיר המוצג בסרטון זהה לחלוטין לזה שראינו בתמונות שדלפו מוקדם יותר השבוע.

הסרטון, שכבר הוסר מיוטיוב אך הועלה לרשת כקובץ MP4, מציג את הקונסולה בצבע שחור ועם קיבולת אחסון של 500 ג'יגה-בייט. המכשיר עצמו אכן נראה קטן יותר וכולל כמה שינויים על פני הדגם הקיים: ראשית, לחצני הכיבוי/הדלקה והוצאת הדיסק הם לחצנים פיזיים גדולים וברורים יותר, עם תאורת LED קטנה בתוך כפתור ההדלקה שמעידה על כך שהקונסולה דלוקה. בקדמת המכשיר יש שתי כניסות USB, ומאחור ניתן למצוא חיבור לחשמל, כניסת HDMI, חיבור לאינטרנט וחיבור נוסף פחות מוכר שישמש, כך נראה, למוצר עתידי של סוני שיתחבר לקונסולה, או אפילו למשקפי המציאות הוירטואלית החדשים של החברה. כפי שכבר ראינו בתמונות, המכשיר החדש לא כולל כניסה אופטית.

בערכה מגיע גם שלט DualShock 4 משופר. השלט נראה דומה לזה הקיים, עם כמה שינויים קטנים. כפתורי ההדק (L2/R2) וכפתורי הכתף (R1/L1), כמו גם זוג הידיות (סטיקים), צבועים כעת באפור במקום בשחור. שינוי נוסף ומשמעותי יותר שנוסף לשלט זו תאורת LED לרוחב משטח המגע שנמצא בקדמת השלט, בחלקו העליון. עם השינוי החדש השחקן יוכל לדעת מה מצב הנורה גם מבלי להטות את השלט. להזכירכם, לנורה יש תפקידים במשחקים מסויימים: היא מהבהבת באדום כשהדמות על סף מוות או בצבעים כחול ואדום לסירוגין כשכוחות המשטרה רודפים אחרי השחקן ב-GTA.

קרא עוד:  המפיצה THQ Nordic רוכשת את המפתחת של Darksiders III

הקונסולה אף חוברה לטלויזיה בסוף הסרטון על מנת להוכיח שמודבר בקונסולה אמיתית לחלוטין, ואף נעשה שימוש בשלט החדש. ה-PlayStation 4 Slim, יחד עם ה-PlayStation 4 Neo, צפויה להחשף באירוע שסוני תערוך ב-7 בספטמבר.