פלנטרוניקס (Plantronics), מיצרניות הדיבוריות והאזניות הגדולות בעולם, השיקה אתמול בערב בישראל את מוצריה החדשים בתחום. במסיבת עיתונאים שנערכה בתל אביב, הציג ג'ורג' מלאדנוב, מנהל התחום הקמעוני לאזור המזרח התיכון ומזרח אירופה (MEEA) בחברה את המוצרים החדשים, וכן התייחס לפיתוחים עתידיים של החברה.

"אנחנו בדרך להטמעת אינטליגנציה רגישת הקשר. העולם נעשה חכם יותר, ואנשים רוצים יותר ויותר. חשבנו, מה יהיה אם התחיל לשלב חיישנים חכמים במוצרים שלנו, ונכתוב תוכנה מתאימה? אנחנו רוצים להביא לעולם לא רק את ההתקנים, אלא לשלב בהם אמצעים שיאפשרו להם חוויות שימוש עשירות יותר, הרבה מעבר להעברת הקול עצמה", הוא אמר.

בכינוס הוצגו שלושת מוצריה החדשים ביותר של החברה שיתחילו להימכר בארץ החל המחודש הבא.
Explorer 500
דיבורית בלוטות' שמאפשרת התחברות לשני טלפונים בו זמנית. היא מצוידת במיקרופון כפול ומנגנון ביטול רעשים. בנוסף היא מאפשרת, באמצעות אפליקציה שניתנת להורדה בחינם, לתת לטלפון הוראות קוליות. הדיבורית תומכת בבלוטות' 3.0 ומעלה, ב-A2DP להזרמת מוזיקה ואודיו לאוזניה, ב-AVRCP לשליטה במוזיקה, וכן מציעה מנגנון 'שינה עמוקה' שלפי החברה מבטיח זמן שימוש מרבי של עד 180 יום. כבל ההטענה כולל ראש מגנטי שמאפשר להשתמש בו גם כרצועה. הדיבורית נמכרת בצבעים לבן, שחור ואפור. המחיר מומלץ לצרכן: 300 ש"ח.

GameCom 818
האזניות החדשות בסדרת ה-Gamecon מוסיפות לראשונה את ההיבט האלחוטי. על ידי שימוש בדונגל ניתן לשבת במרחק של עד 12 מטרים ממסך המשחק. הן קלות משקל באופן יחסי והן כוללות בקרה לשליטה בעוצמת הקול ולהשתקת המיקרופון, וכן טכנולוגיה לביטול רעשים חיצוניים. הן תואמות ל-PC, מקינטוש ו-PlayStation 4, ומציעות עד 10 שעות שימוש. מחיר מומלץ: 450 ש"ח.

קרא עוד:  סקירה: SteelSeries Arctis 1 Wireless - ערכת אוזניות אחת לשלוט בהן (כמעט) בכל

Backbeat FIT Lava
סדרת ה-Backbeat מתרחבת עם צבע אדום ובוהק חדש, ה-Lava. מדובר באזניות סטריאו אלחוטיות דקיקות ו-'נוזליות' שמגיעות בצבעים בצבע עזים וחומרים מחזירי אור שמאפשרים להיראות היטב גם בלילה. הן מוצפות בחומר שמכונה P2i שמציע עמידות בפני זיעה למכשיר. הן מציעות עד 8 שעות האזנה ועד 6 שעות שיחה, וכוללות בקרות לשליטה בהשמעת המוזיקה וכן למענה לשיחות נכנסות. הן מגיעות גם עם נרתיק זרוע בו ניתן להניח את הטלפון החכם, או לאחסן את האזניות כשהן לא בשימוש. ה-FIT מוצעות בשני צבעים נוספים: תכלת וירוק בהיר. מחיר מומלץ לצרכן: 600 ש"ח.

שרון אלידן, מנכ"ל סיגנט (Sygnet), אחת המפיצות של מוצרי פלנטרוניקס בארץ, אמר במסיבת העיתונאים כי המוצרים של פלנטרוניקס זוכים לשנתיים אחריות, וכי במקרה של תקלה הכלולה במסגרת האחריות, הם יוחלפו במוצר חדש ללא צורך בהשארת המכשיר התקול במעבדה לצורך תיקון.