פלנטרוניקס (Plantromics) מיצרניות האוזניות המובילות בעולם, הכריזה ב-IFA 2015 על תוספת חדשה למשפחת אוזניות ה-BackBeat שלה. מדובר ב-BackBeat SENSE אוזניות אלחוטיות קלות משקל שיכולות להתחבר לשני מכשירים ממרחק של עד 100 מטר, כל עוד הם תומכים בבלוטות' Class 1.

האוזניות, ששוקלות 140 גרם בלבד, הן אוזניות 'על האוזן' (On Ear), ולפי החברה מדובר במשקל שקל ב-50% מרוב האוזניות בסיווג שלהן. כמו כן, לפי החברה, הן יכולות לעבוד במשך 18 שעות ברציפות לאחר הטענה מלאה, והן כוללות גם רפידות אוזניים בעלת יכולת זיכרון שמתאימות את עצמן לאוזני המשתמש.

היבט מעניין אחר של האוזניות הוא השימוש בחיישנים מובנים שמשהים באופן אוטומטי את המוזיקה בעת שמסירים את האוזניות, כדי לחסוך חיי סוללה כשהמשתמש לא מרכיב אותן, ואז בעדינות מעוררים מחדש את המוזיקה כשמרכיבים את האוזניות בחזרה. יש גם התראות קוליות מספקות עדכונים חשובים כמו מצב הסוללה, מצב החיבור ועוד.

ה-SENSE מצוידות בשני מיקרופונים שמבטלים רעשים מיותרים בזמן שיחה, וכן כוללות את טכנולוגיית ה-OpenMic של החברה שמאפשרת בלחיצת כפתור לשמוע באופן חזק יותר את העולם החיצוני בעת שמרכיבים את האוזניות על הראש.

הן יהיו זמינות במהלך אוקטובר, והן מגיעות יחד עם תיק נשיאה שמכיל כיס לאחסון כבלים. המחיר המומלץ לצרכן יהיה 849 ש"ח.