מטענים ניידים יש בשפע, אבל הבעיה העיקרית היא כאשר שכחנו להטעין מראש, ונתקענו מחוץ לבית עם סוללה ריקה. מוצר חדש מנסה להביא פתרון בדיוק בשביל זה, ובאמצעות סוללת 9V סטנדרטית הנפוצה כמעט בכל מקום נוכל להטעין את הטלפון הנייד.

הפרויקט החדש עלה לאתר מימון ההמונים ב-Kickstarter לפני מספר ימים, וכבר רשם הצלחה רבה בגיוס ההמון, כאשר הצליח לגייס עד כה למעלה מ-54 אלף דולרים, כמעט פי שניים יותר מאשר הסכום הדרוש.

Plan V זהו שמו של המטען, המעוניין להיות החבר הכי טוב של מחזיק המפתחות שלכם בזכות מידותיו הקטנות יחסית (4.5 ס”מ אורכו) כאשר הוא ללא הסוללה ובמצב סגור. בתוכו, נמצא חיבור ל-microUSB או Lightning לבעלי האייפון, וחיבור של סוללה 9V סטנדרטית. כל שצריך לעשות כדי להטעין הוא רק לחבר את הסוללה למקומה ואת החיבור לשקע במכשיר הטלפון, וזה הכל. לדברי המפתחים, בשימוש של סוללה חדשה ואיכותית ניתן לספק בממוצע עד 4 שעות שיחה לכל מכשיר טלפון ומכיוון שסוללת 9V מלבנית זמינה בכל חנות, מאוד פשוט להטעין את המכשיר בכל מקום.

הסכום ההתחלתי שדורשים המפתחים הוא 8.3 דולרים (כ-33 שקלים), אולם נכון לעכשיו נשאר מימון של 12 דולרים ויותר כאשר האספקה תתבצע בפברואר שנה הבאה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.