במשך שנים גוגל (Google) ואמזון (Amazon) לא היו חברות, עד אשר הגיעו להסכמה באפריל האחרון על חזרה לשיתוף פעולה. נראה כי זה גם מה שעזר לגוגל להפוך את מכשיר ה-Pixel 3a לנמכר ביותר בחנות בין הטלפונים הסלולריים.

בקטגוריית הטלפונים הלא נעולים, אמזון מציגה את המכשירים הנמכרים ביותר. מדובר אמנם על מדד לא מחייב שאמזון מעדכנת אותו מידי שעה, אבל בהחלט משהו שאפשר להתגאות בו. נכון לכתיבת שורות אלה ה-Pixel 3a נמצא במקום הראשון (399 דולר), ולאחריו Galaxy A10 במקום השני (135 דולר), ו-Blue Studio Mega במקום השלישי (69.99 דולר).

pixel 3a amazon best seller

עבור גוגל מדובר בהישג, שכן סדרת Pixel 3 שהושקה בשנה שעברה לא נחשבת להצלחה גדולה עבורה. עם השקת מכשיר ביניים מוזל, ה-Pixel 3a ו-3a XL שהוצגו בחודש שעבר, קיוו בחברה להצליח ולחזור לשוק. בינתיים נראה כי הם יכולים להיות רגועים.

בארץ נמכר ה-Pixel 3a בייבוא מקביל במחיר המתחיל מ-1,900 שקלים.

Google Pixel 3a

מכשיר ה-Pixel 3a שהגיע לצד Pixel 3a XL, הוא הראשון לסדרת הפיקסל המביא תג מחיר נגיש יחסית. הוא נושא מסך 5.6 אינץ', מבוסס על שבב Snapdragon 670 עם 4 גיגה-בייט זיכרון עבודה, 64 גיגה-בייט לאחסון פנימי ללא אפשרות הרחבה, מצלמה עם חיישן בודד 12.2 מגה-פיקסל ומערכת האנדרואיד הנקייה של גוגל

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
אוהב גאדג'טים, אוהב טלפונים, אוהב טכנולוגיה, אבל הכי אוהב את החתול שלו שלא ממש אוהב אותו.