אפליקציות להוספת תמונות או מדבקות לתמונות יש בשפע בחנות האפליקציות, הוספת שפמים, קרניים, לבבות ומשפטי זן, ועכשיו כשתמונות הסלפי באופנה, מה יותר מתאים מאשר להוסיף קצת "צבע" לתמונות הסלפי שלכם?

אפליקציית Pic Poke (פיק פוק) היא אפליקציית מדבקות ישראלית, יוצריה פיתחו בין השאר את אפליקציית "החופש הבא" שמחשבת עבורכם מתי החופש הבא בשנת הלימודים, אפליקציית "המלחמה הבאה" שמוצאת את המקלט הקרוב ביותר אליכם ואפליקציות נוספות.

אפליקציית Pic Poke מאפשרת להוסיף לכל תמונה שצילמתם בעבר מהגלרייה או תמונה חדשה שאתם יכולים לצלם דרך האפליקציה, מגוון גדול של מדבקות בנושאים שונים – מדבקות חיילים, מדבקות אהבה, מדבקות פייסבוק ואפילו מדבקות בסגנון ים תיכוני, כל אלבום מדבקות מכיל 9 מדבקות שונות עם כיתוב מתאים (החברה שלי, מקום ראשון, נשאר שבת, כפרה עליו ועוד) וניתן להדביק על כל תמונה מספר בלתי מוגבל של מדבקות, לשנות את גודלן ואת הזווית שלהן.

המדבקות עוצבו על ידי צוות גרפיקאים והן למעשה משפטים קצרים הכתובים על שלט שמחזיקה יד – את משפטי החיילים מחזיקה יד עם מדי צה"ל ואת שאר המשפטים מחזיקות ידיים נשיות או גבריות בהתאם לכתוב במשפט. לאחר העיצוב ניתן לשתף את התמונה בפייסבוק, בווטסאפ, באינסטגרם, בטווייטר, במייל או ב SMS.

קרא עוד:  מחקר: Play Protect אינו יעיל כנגד איומים

אם אתם רוצים לראות תמונות של אחרים – גלריית המשתמשים בתוך האפליקציה מציגה את כל תמונות האינסטגרם עם התגית #picpoke – הוסיפו את התגית לתמונות שלכם כדי להופיע אוטומטית בגלרייה.

וטיפ קטן לסיום – כדי לקבל במתנה את כל המדבקות בגלריית "פייסבוק" – כל שעליכם לעשות הוא פשוט להקליק על כפתור ה LIKE שמופיע ליד שם הקבוצה, וכל המדבקות ייפתחו לשימוש חופשי.

להורדה, היכנסו לאתר

*הודעה לעיתונות

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.