אם בעבר השתמשנו בנייר ועט על מנת לתקשר, אפשר לומר שכיום אנו משתמשים בסמלילים, אותם סמיילים קטנים המסייעים לנו להביא את רגשותינו. הרי מדוע להקליד משפט שלם אם אפשר להוסיף סמיילי אחד במקום?

אנו תמיד מחפשים דרכים יעילות ומהירות יותר לתקשר אחד עם השני. סמיילים ואמוג'י החלו את דרכם בטלפונים החכמים, והפכו ללהיט לא קטן, ואף התפשטו מעבר לעולם הווירטואלי וחברות החלו לייצר מחזיקי מפתחות, חולצות ואפילו כריות בצורת סמיילים שונים. אבל מדוע להגביל אותם אך ורק לטלפונים הניידים?

חברה בשם ״emojiworks״ החליטה לפתח מקלדת סמיילים למחשב ולנייד הכוללת את מגוון הסמיילים והאימוג'י הפופולריים כמו פרצופים, סימנים מוכרים (קקי, למשל) ועוד. כדי להוסיף את הסמיילי כל שצריך לעשות הוא ללחוץ ולהחזיק את כפתור ה-emoji ולבחור את הסמיילי הרצוי. כמובן שניתן להשתמש בה גם כמקלדת רגילה לכל דבר.

החברה מציעה שלושה דגמים שונים, על פי כמות הסמיילים. הדגם הבסיסי של מקלדת ה- Emoji Keyboard  הכולל אותיות באנגלית ואת 47 הסמיילים נפוצים ביותר עומדת על מחיר של כ- 79.95 דולר. הדגם השני Emoji Keyboard Plus יספק פי שניים יותר סמליים מהדגם הראשון והוא לעומת זאת יעלה  89.95 דולר. דגם ה-Pro שגם היקר ביותר מספק מעל 120 סמיילים הוא יימכר ב-99.95 דולר. המקלדת פועלת באופן אלחוטי בקישוריות Bluetooth, היא קטנה וניידת, מופעלת באמצעות סוללות (AAA) ותואמת למחשבי Mac OS X, Windows וגם iOS.

כל דגמי המקלדת זמינים להזמנה מוקדמת דרך אתר החברה.