אם דיווחי העבר לא הספיקו, אנו מקבלים הוכחות נוספות: מקור הטוען כי ברשותו אב טיפוס ראשוני של ה- iPad3 פרסם מספר תמונות המכילות פרטים לגבי הטאבלט השלישי של אפל, שכפי הנראה גם יקרא iPad 3 ולא iPad 2S. מהמידע של התמונות שנלקחו מהאייפד המדובר באמצעות כלי לאיתור באגים שנקרא iboot, אנו שמים לב כי שני דגמים מופיעים – J1 ו – J2, המצביעים על כך שיגיע בשתי גרסאות שונות: הגרסה הראשונה עם wi-fi בלבד, והשנייה עם wi-fi ותמיכה ברשתות GSM/CDMA/LTE. כמו כן ישנם ספקולציות לגבי המעבד הבא שאפל תשתמש בו ב-iPad 3, ככל הנראה זה יהיה מעבד A6 עם ארבע ליבות ונראה כי התמונות שקיבלנו מאשרות השערה זו – המעבדים הקודמים שנכללו במכשירי ה-iPad של אפל הלכו כדלקמן : מודל A4 היה – S5L8930X, וה- A5 היה – S5L8940X, ה – A6 הוא – S5L8945X מספר מודל.

 ה-A6 יהיה המעבד החזק ביותר של אפל ויכיל ארבעה ליבות ומעבד גרפי חזק. אפל צפויה להשיק את ה- iPad3 מתישהו באמצע מרץ, היכרות והצגה רשמית וראשונית  עם המכשיר כנראה תערך מוקדם יותר ואולי אפילו בחודש הזה. פרט ממעבד חזק ותמיכה ברשתות LTE ודור רביעי שיספקו מהירות יותר גלישה גבוהה יותר, אנו צפויים לראות רזולוציית מסך טובה יותר, מצלמה משופרת, וכנראה עוד כמה שיפורים כלליים. (מקור)

כתב: אלון קגן

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.