יצרנית הטלפונים הטיוואנית HTC מציינת עוד מ-2014 כי ברצונה להיכנס לתחום השעונים החכמים (Smartwatch) ואף התיימרה לומר בפברואר האחרון כי השעון שלה ישנה את התעשייה. כעת, לאחר תקופה ארוכה של דחיות ועיכובים – מודלפות תמונות ראשונות.

השעון החדש המכונה בשם הקוד Halfbeak, הגיע דרך משתמש באתר הסיני Weibo. לפי השערות מדובר באב טיפוס המיועד לצורך פיתוח ומריץ את מערכת ה-Android Wear של גוגל. בתמונות שפורסמו ניתן להבחין כי מדובר בשעון חכם עם מסך עגול, זאת לצד מד דופק שמאפיין כיום שעונים רבים בשוק, ובנוסף בצד המכשיר ממוקמים כפתורים פיזיים, שסביר כי אלו משמשים לניווט בתוך הממשק.

לצד הלוגו של HTC בגב השעון, ניתן למצוא גם את הלוגו של יצרנית ביגוד הספורט Under Armour, שככל הנראה משתפת איתה פעולה וכי לפי העיצוב נראה כי זהו שעון המתמקד בתחום הספורט והכושר. זוהי אינה הפעם הראשונה ששתי החברות משתפות פעולה לצורך השקת מוצר חכם ובעבר הן הציגו חבילת מוצרי ספורט בשם Health Box הכוללת צמיד יד חכם, רצועת חזה חכמה ומשקל חכם גם כן.

מלבד הפרטים הללו, טרם ניתן לומר האם התמונות מציגות את הדגם הסופי או שמדובר על ניסיון פיתוח שלא צלח. עם זאת, בהסתמך על הדיווח האחרון, נאמר כי החברה מתכננת כי השעון יגיע לקראת סוף השנה.