תוצאה של עריכת תמונה ב-TouchRetouch

כל טלפון כיום מגיע עם אפליקציה מובנת לצילום סטילס ווידאו, לעיתים הוא מגיע עם אפשרויות לשינוי צבעים, הוספת אפקטים וכדומה, אך לעיתים אנחנו רוצים יותר מכך, ולכן ניתן למצוא כיום מספר גדול של אפליקציות לצילום שמגיעות עם שלל אפקטים ותוספים שמקלים ומשפרים את חווית הצרכן. אספנו כמה מהם.

Camera ZOOM FX

Camera Zoom FX

האפליקציה Camera ZOOM FX הינה אפליקציה מצוינת וגדושה באפשרויות. היישום מאפשר להוסיף מגוון גדול מאוד של אפקטים על גבי תמונה שצילמנו ומתחיל בממשק נוח ופשוט שנותן לכל אחד ליהנות מכל האופציות שמציעה האפליקציה, וממשיך בצילום איכותי וממשק עריכה שלאחר הצילום עם שלל אפקטים. בכל עת – בין אם בזמן הצילום ואם אחריו, נוכל לשנות אפקטים,לעשות זום ועוד…

השורה התחתונה: להוסיף אפקטים בקליק, ויכולה להחליף את אפליקציית הצילום המקורית.
מחיר: *11 ש"ח | להורדה: מארקט

Pano

האפליקציה הבא, Pano , היא אפליקציה איכותית ומתקדמת ביותר לצילום פנורמי. הצילום הפנורמי מאפשר לנו לבצע צילום רחב מאוד, אשר דומה בתחום הצפייה שלו, לזה של העין האנושית, ולעיתים אף מדובר על צילום של 360 מעלות. באפליקציה, ניתן לצלם את התמונות במאונך או במאוזן, ולאחר שהגדרנו זאת, כל שעלינו לעשות הוא  לצלם את הנוף ,על פי הכוונה שאנו רואים על גבי המסך, ולאחר מכן לתת לאפליקציה למזג את כל התמונות ולעשות את כל השאר לכדי תמונה אחת ארוכה. לעיתים רחוקות נתקלנו כי האפליקציה אינה מצליחה לבצע מיזוג ב-100%, אך גם אם כן, מדובר על חיבור סביר של כ-90% מהתמונה (בתנאי שאכן צלמתם אותו איזור).

השורה התחתונה: מאוד שימושית לצילום נוף, ועם ממשק נוח, פשוט וידידותי, היא אכן האפליקציה הטובה מסוגה.

קרא עוד:  מנויי Apple Music יכולים להאזין למוזיקה מעתה היישר מהדפדפן

מחיר: *11 ש"ח/ *8 ש"ח | להורדה: מארקט / אפסטור

תמונה שצולמה ע"י Pano

לאחר שצילמנו את התמונות, השלב הבא הוא עריכה התמונה, הוספת אפקטים, חתוך התמונה, שינוי גודל וכל הדברים הנוספים שצריך לעשות לתמונה על מנת לשפרה. גם לדבר זה קיימות אלפי אפליקציות, אשר ארבעה מהם סיקרנו כאן.

Photoshop Express

Adobe Photoshop Express

פוטושופ, אולי התוכנה הנפוצה והוותיקה לעריכה ותיקון של תמונות מגיעה גם בגרסת המובייל. למרות שהיא קיימת כבר שנים, רק בשנה שעברה היא נכנסה לעולם הסלולר עם אפליקציה בסיסית עם מספר אפשרויות כגון חתיכה של התמונה, סיבוב, הוספת אפקטים, שינוי צבעים וכדומה. לאחר שסיימנו לערוך את התמונה כרצוננו, ניתן לשתף אותה דרך פייסבוק או טוויטר.

השורה התחתונה: מקצוען על קצות האצבעות.

מחיר: חינם | להורדה: מארקט / אפסטור

PhotoFunia

 

PhotoFunia

אחת האפליקציות הכי טובות לשדרוג תמונות שקיימת, לדעתנו, הינה PhotoFunia. היישום מאפשר לקחת כל תמונה שצילמנו באמצעות המצלמה ולהדביק עליה מסגרת עם אפקטים. האפליקציה מכילה כ-260 אפקטים, המחולקים ל-20 קטגוריות, כאשר כל הזמן נוספים עוד ועוד אפקטים. חשוב לציין האפליקציה הנ"ל מחייבת חיבור רציף לאינטרנט.

השורה התחתונה: לשלוח לחבר תמונה שלו עם כובע מכשפה.

מחיר: חינם | להורדה: מארקט / אפסטור

Color Touch Effects

Color Touch Effects

עוד אפליקציה מאוד איכותית עם רעיון יפה מאוד הינה Color Touch Effects, אשר הרעיון שלה פשוט מאוד: הבלטה של אובייקט מסוים בתמונה על ידי השארתו בצבע כאשר כל שאר חלקי התמונה יצבעו בגווני אפור, דבר שיוצר אפקט יפה מאוד לתמונה. האפליקציה נוחה מאוד לשימוש ומכילה אפשרויות לזום על התמונה, שינוי גודל מברשת והוספת אפקטים נוספים.

קרא עוד:  החל בשבוע הבא Apple Arcade ו-TV Plus ב-4.99 דולרים, בקרוב גם בישראל

השור התחתונה: הופכת את התמונות הפשוטות שצילמתם למיוחדות מאוד.

מחיר: חינם | להורדה מארקט

TouchReouch

עוד אפליקציה עם רעיון מבריק שמיושם בצורה טובה מאוד, היא TouchRetouch , שכל הרעיון שלה היא לקחת תמונה שצילמנו ולהעלים ממנה אובייקטים לא רצויים וכאלה שפוגעים בתמונה ולשים במקומם את מה שהיה אמור להיות שם לולא האובייקט. את זה היא עושה ע"י אלגוריתם המחפש חלקים דומים וקרובים בתמונה ושילובם במקום בו היה האובייקט לפני כן, לרוב התוצאות יוצאות ראליסטיות מאוד ומספקות.

השורה התחתונה: להוציא תמונות כמו מקצוענים.

מחיר: *3.8 ש"ח | להורדה: מארקט / אפסטור

תוצאה של עריכת תמונה ב-TouchRetouch

עתה, לאחר שהתמונה מוכנה, צריך לשתף את העולם בפלא שייצרתם. כך תעשו זאת.

Flickr

Flickr

לשם שיתוף התמונה קיים השירות, לדעתנו, הכי טוב בתחום, והוא Flickr מבית Yahoo, אשר מאפשר העלאת תמונות והצגתם בגלריות לכל מי שחפץ, או לכל מי שאתם חפצים. השירות מאפשר להציג את התמונות שלכם באינטרנט באיכות ללא פשרות (בתלוי האיכות של התמונה המקורית) ולבחור מי מחברינו יוכל לראות אותם וכיצד.

השורה התחתונה: לשתף בקליק ולהרגיש חלק מהטרנד.

מחיר: חינם | להורדה: מארקט / אפסטור

לסיכום, הובאה לפניכם ערכה מלאה ומקיפה לצילום במכשירים הניידים, אשר כוללת בתוכה את האפליקציות הנבחרות בתחום ויכולה לעזור ולהקל על כל מי שמשתמש בטלפון החכם שלו כמצלמה. גם אתם יכולים להפוך לצלמים מקצועיים, רק צריך את האפליקציה הנכונה אצלכם בכיס.

*חשוב לציין שהמחירים בכתבה ניתנים בקירוב וביחס לשער המטבע בזמן הכתיבה