ציוץ של [email protected] שנחשב למקור אמין ברשת למידע אודות טכנולוגיות חדשות שמגיעות לשוק הטלפונים החכמים, קובע כי כבר בשנה הקרובה נראה בשוק טלפונים שיצוידו בחיישן מצלמה בגודל של 108 מגה-פיקסל שילווה גם בזום 10x.

את הציוץ ליווה המדליף עם תמונה שמזכירה מאוד את ה-Galaxy Note 10 ההולך ומתקרב של סמסונג (Samsung), ויכול להיות שהכוונה שלו לרמוז שזו תהיה החברה שתציג לראשונה חיישן מצלמה כזה גדול.

כזכור, סמסונג כבר קרובה להתחיל להציע בפועל חיישן 64 מגה-פיקסל, כפי שחשף מנהל מוצר בשאומי (Xiaomi) שסיפר שטלפון של החברה עם חיישן כזה יגיע עוד במהלך 2019. גם קוואלקום (Qualcomm) לאחרונה טענה שמצלמות 64 ו-100 מגה-פיקסל יגיעו יחסית בקרוב – כך שכנראה לציוץ הזה יש רגליים יציבות על קרקע השמועות וההערכות.

גם זום 10x כנראה כבר לא צריך ממש להפתיע. אופו (Oppo) היא אמנם היחידה שהציעה עד היום זום אופטי כזה, אבל יצרניות אחרות כבר מתחילות להתקרב, כולל וואווי (Huawei) שכבר שילבה ב-P30 Pro שלה זום 5x.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.