מגוון הטלויזיות החמות של פיליפס שיושק בקרוב, מופעל במרבית הדגמים על ידי מערכת ההפעלה Android 5.0 Lollipop, החל מקטגוריית הבסיס בסדרת 5500 כדי לספק חוויית טלוויזיה חכמה עשירה.

המרכז הדיגיטלי של כל סלון

אסטרטגיית הטלוויזיה החכמה של TP Vision מבוססת על שלושה מוקדים: טלוויזיה דור 3.0, גיימינג ו"בית חכם".

  • טכנולוגיית Android TV מאפשרת גישה קלה למבחר רחב של שירותי Streaming על פי דרישה, המשלים את היצע השידורים הרגיל. בנוסף, טלוויזיות פיליפס המופעלות על ידי Android TV מאפשרות קישוריות קלה, מה שמנגיש אותן למכשירים חכמים אחרים ברחבי הבית.
  • הטלוויזיות החכמות של פיליפס המופעלות על ידי אנדרואיד משמשות כמוקד מרכזי לכל יישומי הבית החכם. המערכת הסביבתית של אנדרואיד מספקת גישה למאגר גדול של יישומי אוטומציה ביתית ומכשירים חכמים.

 

חוויית משתמש משופרת וניווט חכם

מערכת ההפעלה של הדור הבא –  Android 5.0 (Lollipop) –  מקפיצה בכמה רמות את חוויית המשתמש בטלוויזיות החכמות של פיליפס. טלוויזיות אלו מספקות ניווט מהיר וחלק בין תפריטים וגלריות של אפליקציות. מערכת Philips Shelf החדשה, עם קידום תוכן והמלצות מותאמות אישית מסייעת למשתמשים למצוא את מבוקשם בקולקציה המתרחבת במהירות של יישומים, שירותים ותוכן. תפריט Launcher Home כוללת את גלריית האפליקציות של פיליפס, חיפוש קולי של גוגל, וכן קידום תוכן ואפליקציות המציגות את היישומים והסרטים החמים והמבוקשים ביותר. כדי לאפשר גישה מהירה, כל הטלוויזיות החכמות של פיליפס המופעלות על ידי אנדרואיד יגיעו עם שלט רחוק הכולל לחצן המלצות Top Picks. טלוויזיית פיליפס מסדרה 7600 המופעלת על ידי Android TV תגיע עם שלט רחוק מעוצב מחדש הכולל מקלדת מלאה ומשטח נגיעה המאפשר ניווט קל בממשק המשתמש המופיע על המסך.

קרא עוד:  ירידת מחיר: מזרים המדיה Mi Box S ב-55 דולרים (עדכון)

קיבולת אחסון גדולה

כדי לאחסן את כל היישומים, המשחקים, ותכנים שהורדו, מספקות טלוויזיות פיליפס המופעלות על ידי Android TV – בהתאם לדגם –  בין 8 ל-16 גיגה של זיכרון פנימי. מי שצריך קיבולת אחסון גדולה יותר יכול לחבר בקלות כונן קשיח חיצוני דרך USB.

 

מבחר רחב של טלוויזיות חכמות פיליפס המופעלות על ידי Android TV

מבחר הטלוויזיות החכמות של פיליפס מדגמי 2015 מציע דגמים רבים המופעלים על ידי Android TV. זה כולל את סדרת הבסיס 5500 עם HD FULL במחיר שווה לכל כיס,  ואת סדרת 6400 עם טלוויזיות UHD, וכן את סדרת 6500 עם HD FULL, ואת סדרות 7100 ו-7600 עם UHD ואיכות תמונה מתקדמת במיוחד. טלוויזיות נוספות של פיליפס המופעלות על ידי אנדרואיד יוצגו במהלך השנה.

*הודעה לעיתונות

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.