פיליפס, משיקה מסך LCD27 אינץ בעל חיבור MHL לסמארטפון. המסך (דגם 274E5QHAW) מאפשר להציג וידיאו ותמונות מהנייד ישירות על גבי המסך באיכות תמונה וסאונד מצוינים. מלבד האפשרות ליהנות ממשחקים, תמונות, סרטים ויישומים נוספים מהנייד, שמוצגים על המסך הגדול, החיבור מאפשר גם לטעון בו-זמנית את הטלפון הנייד.

המסך כולל פנל חדיש AH-IPS אשר מצטיין ברמת דיוק צבעים משופרת וצריכת חשמל חסכונית. בניגוד לפאנלים TN סטנדרטיים, לוחות AH-IPS מבטיחים רמת תצוגה גבוהה במגוון של זוויות צפייה (כולל בזווית 178/178 מעלות וכאשר המסך במצב אנכי). בזכות היתרונות הללו, המסך מתאים מאוד לעבודה עם תוכנות גרפיות, אפליקציות עיצוב, תוכנות לעיבוד תמונות ועוד. המסך הוא בעל עיצוב דק, עם מסגרת אולטרה-דקה של 2.5 מ"מ בלבד – עיצוב שמעצים את תחושת הגודל של המסך.

Lite SmartImage היא טכנולוגיה מתקדמת של פיליפס, המנתחת את התוכן המוצג על המסך. בהתבסס על הניתוח הזה, מתבצעים שינויים ברמות הניגודיות, החדות ובפרמטרים אחרים, במטרה לשפר את התצוגה – כל זאת באמצעות לחיצה על לחצן אחד בלבד. יישום ה- ,TrueVisionשגם הוא פיתוח ייחודי של פיליפס, משלים את הפעולה ומבצע תיאום צבעים בדיוק מקסימאלי, להצגת התמונה האולטימטיבית .
דגם 274E5QHAW הוא מסך באיכות Full HD ( (1920 x 1080, בעל רמקולים פנימיים של 12 וואט באיכות גבוהה.

קרא עוד:  עכשיו זה רשמי: אפשר לנתק התקני USB מהמחשב גם ללא שליפה בטוחה

*הודעה לעיתונות

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.