מסך פיליפס

חברת MMD, המפיצה המורשית של מסכי המחשב של חברת פיליפס, משיקה מסך חדש בגודל 25 אינטש בטכנולוגיית AH-IPS-LED  ברזולוציית QUAD HD. הוא מבטיח תצוגה חזותית חדה וברורה במכשיר קומפקטי בגודלו. המכשיר בנוי פלסטיק ש-65% ממנו ניתן למחזור. המעטפת שלו בנויה מ-PVC – באופן שתורם לשימור הסביבה.

איכות QUAD HD במסך קטן יותר

המסך החדש מבית פיליפס מספיק תמונות חדות ובהירות להפליא באיכות QUAD HD של 2560 x 1440 או 2560 x 1080 פיקסלים. הסוד מאחורי התמונות המרהיבות טמון בביצועי המסך ובכמות הפיקסלים מאפיקי פס רחב כמו: DisplayPort, HDMI, וערוץ-DVI כפול. המבנה המשופר של מסך ה-AH-IPS  אחראי לתצוגת הצבעים העשירה, לזמן התגובה המהירה, לצריכת החשמל הנמוכה בהשוואה למסכים אחרים.

המסך החדש יספק תצוגות נתונים מדויקות להפליא למקצועני CAD-CAM צבעים חיים וחדים ליישומים גראפיים תלת ממדיים (3D). יתירה מכך, המסך מצויד רמקולים פנימיים באיכות סטריאו ובכניסת USB 3.0 להזרמה מהירה של נתונים ולהטענת סמארטפונים. היכולות הללו מפשרות למשתמשים להגדיל את הפרודוקטיביות שלהם.

הקטנה של עייפות העין       

האופן שבו נקבעת בהירות המסך במסכי LED עם תאורה אחורית גורם לעתים לריצוד התמונה שמעייפת את עיני המשתמש. טכנולוגיית פיליפס למניעת ריצוד המסך (Flicker Free) שולטת על הבהירות ומצמצמת את הריצוד באופן שמצמצם את הריצוד ומספק חוויית צפייה נעימה יותר, גם בעבודה מתמשכת.

לוח צר במיוחד

קרא עוד:  סדרת OfficeJet Pro החדשה הושקה בישראל

הודות לתכנון החדשני עוביו של המסך החדש הוא 2.5 מ"מ בלבד ומגיע בשילוב עם המעטפת ל-3.5 מ"מ בלבד. גבולות המסך קטנים אופן משמעותי ושדה הצפייה רחב במיוחד ללא הפרעה בקצוות. המסך תוכנן באופן מיוחד תצוגה רבת חלונות ביישומים כמו: גיימינג, עיצוב גראפי ויישומים מקצועיים ומבנהו הצר ייתן למשתמשים תחושה שהם עובדים עם מסך גדול יותר.

ידידותי למשתמש ולסביבה

בנוסף לחומרים הידידותיים לסביבה משהם בנוי המסך הוא מציע תכונות ארגונומיות מתקדמות. תכונת Advanced SmartErgoBase מאפשרת להנמיך אותו כמעט גובה השולחן, לצפייה נוחה ומותאמת. תכונה זו נוחה במיוחד למשתמשים במשקפיים בי-פוקל או טרי-פוקל. יתירה מכך, פונקציית התאמת הגובה מאפשרת למשתמשים שונים להתאים את זווית הצפייה הנוחה לכל אחד מהם בהתאם לגובהו. יכולת זו מפחיתה אף היא את עייפות המשתמשים.

המסך החדש נמכר באירופה החל מאוקטובר וצפוי להגיע למדפים בישראל בתחילת שנת 2016.

*הודעה לעיתונות

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.