קונאמי (Konami) הכריזה היום על Pro Evolution Soccer 2019 (או PES בקיצור), כותר הכדורגל בסדרה השנתית של החברה אשר יגיע אל קונסולות הדור הנוכחי – PlayStation 4 ו-Xbox One וכן אל המחשב האישי דרך Steam.

כבכל שנה, המשחק כולל מקצה שיפורים ובראשם שיפורים גרפיים, כאשר שודרגה מערכת התאורה והצל, דמויות הקהל באצטדיון בעלות פירוט רב יותר, מרקם דשא מציאותי יותר ועוד. שבעלי הקונסולות המשודרגות – PlayStation 4 Pro ו-Xbox One X אף יוכלו ליהנות מהצגה גרפית משופרת שכן המשחק יוצג באבחנה אולטרה גבוהה של 4K עם תמיכה בטווח צבעים גבוה (HDR). כמו כן שופרה מערכת התפריטים ואלו כעת משתנים באופן דינמי ומאפשרים להתעדכן בחדשות השונות מעולם הכדורגל.

אך השינויים בין כותרי הסדרה לא מסתכמים רק בשיפורים גרפיים ו-PES 2019 כולל עתה רישיונות מכל קבוצות הליגה וכן שיפורים לתנועות השחקן. בהודעת ההכרזה התגאתה קונאמי בתשומת הלב והייחודיות שהוטמעה בכל שחקן ווירטואלי: "מעריצים יוכלו לחוות תנועות שחקן מציאותיות… כאשר שחקנים כמו בקהאם, קוטיניו ואחרים ניחנים בסגנון המשחק הייחודי להם. כאשר המשחק לוקח בחשבון את הייחודיות והכישורים של כל שחקן לרמה הבאה וזאת במטרה ליצור רגעי קסם על המגרש".

PES 2019 יושק על גבי קונסולות הדור הנוכחי ועל המחשב האישי ויושק ב-30 באוגוסט, אך כבר עתה זמין לרכישה מוקדמת בשתי מהדרות: מהדרה רגילה בה פליפה קוטיניו נמצא על השער ומהדורה מיוחדת של דיוויד בקהאם הכוללת טובין ווירטואליים.

קרא עוד:  רייזר מציגה לראשונה מקלדת אופטית במחשב נייד - כחלק מ-Blade 15 Advanced

צפו בסרטון ההכרזה של PES 2019

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.