נראה כי בעלי Moto 360, השעון של מוטורולה (Motorola) יאלצו להמתין קצת יותר זמן לעדכון לגרסה 5.1.1 של Android Wear, שכן הגרסה המיועדת לשעון סובלת מבעיות ביצועים.

זה קורה למרות שהעדכון כבר הגיע אל שעונים של יצרניות חומרה אחרות כמו כמו ה-Watch Urbane של LG או ה-SmartWatch 3 של סוני (Sony). לקוח שהפנה שאלה אל חשבון הטוויטר של מוטורולה מוביליטי בנוגע לזמינות העדכון קיבל תשובה מהחברה כי העדכון לוקה מבחינת ביצועים וכי החברה עובדת עם גוגל (Google) במטרה לפתור את הסוגיה.

בעוד שיצרניות אחרות של שעונים חכמים משתמשות במעבד Snapdragon 400 בנבכי המוטו 360 נמצא מעבד TI Omap 3. ייתכן כי הבחירה במעבד של טקסס אינסטרומנטס (Texas Instruments), החלש יחסית בהשוואה, הוא הגורם לביצועים הבעייתיים.

גרסה 5.1.1 שוחררה על-ידי גוגל ב-20 למאי ומביאה עמה מספר חידושים כמו תמיכה עצמית ב-WiFi, יישומים הפועלים תמיד (Always on), מחוות חדשות להצגת התראות ועוד.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.