פלאפון יוצאת במהלך חדש עבור הנוסעים לחו"ל עם מכשיר הפלאפון האישי, ומשיקה את מסלול "Data Pass" המאפשר גלישה במחיר קבוע ל-MB, גם עבור הגלישה מעבר לחבילה. מטרת המהלך של פלאפון היא להוזיל את עלויות הגלישה בחו"ל באופן משמעותי, ובכך לאפשר ליותר לקוחות ליהנות מיתרונות הגלישה גם מעבר לים ולהישאר מעודכנים בכל רגע.

תעריפי הגלישה לMB- בחו"ל בחבילות יעמדו על 8.7-17.8 שקלים ל-MB, בהתאם לחבילה. התעריף החדש יאפשר לנוסעים לחו"ל לגלוש עם הטלפון הסלולרי בראש שקט ובכל מקום,  במחירים המשתלמים ביותר.

אסף עופר, סמנכ"ל השיווק בחברת פלאפון, אמר היום "מנתונים שבידינו עולה כי שליש מהנוסעים לחו"ל עם הסלולר גולשים באמצעותו גם כאשר הם בחו"ל. השימושים העיקריים של לקוחות פלאפון במסגרת הגלישה בחו"ל הם משלוח מיילים וצפייה באתרי תוכן וחדשות. זאת, מתוך הצורך להשאר מעודכנים גם כאשר הם רחוקים מהבית".

עוד אמר עופר: "גם השימוש בפייסבוק בסלולר הולך וגובר בחו"ל, שכן הלקוחות מבקשים לעדכן בכל עת תמונות וסטאטוסים ולשתף בחוויותיהם מחו"ל את חבריהם בארץ. המהלך הנוכחי של פלאפון מצטרף לשורה של מהלכים שביצענו בשנתיים האחרונות, מאז השקת הרשת החדשה, שמטרתם להוזיל את עלויות השימוש בנייד בחו"ל, מתוך הבנה בצורך הקיים בקרב הלקוח כאשר הוא נמצא הרחק מהבית".

עלות חבילות DATA PASS לגלישה בחו"ל

כמות MB מחירמחיר ל- MB בחבילהמחיר ל- MB

מעבר לחבילה

589 ₪17.8 ₪17.8 ₪
15189 ₪12.6 ₪12.6 ₪
30299 ₪10 ₪10 ₪
80699 ₪8.7 ₪8.7 ₪

דוגמא DATA PASS לצורך המחשה:

לקוח שרכש חבילת 15MB ובפועל יגלוש 20MB ישלם 63 ₪ עבור החריגה (12.6 ₪ X 5) ובסה"כ ישלם 252 ₪ עבור כלל הגלישה.

תוקף חבילות ה- Data Passהוא ל-30 יום, וניתן להצטרף אליהן בכוכבית חינם 444*, או באמצעות מוקד פלאפון חו"ל.

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.